nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 119 m2

Tulipánová, Kamenice, Těptín, okres Praha-východ

11 897 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Tento dům Vás a Vaši rodinu může nadchnout. Pokud jste milovníci posledních trendů a dřeva, tak o tom nepochybuji. Právě teď, ve fázi jeho výstavby, můžete ovlivnit výběr vnitřního vybavení. K ceně domu na klíč bude náležet oplocení, brána, zámková dlažba, garážové stání pro 2 vozy a terasa (32 m2).

Dům najdete ve zvlněné krajině Sázavska v Těptíně u Kamenice. Dispozičně jde o 5+kk a terasu. Užitná plocha domu je 151 m2. Díky fotovoltaické elektrárně měsíční náklady za elektřinu nepřesáhnou 2 000,- Kč.

Nemovitost využívá systém Loxone. Jde tedy o chytrou domácnost. Domov, který myslí a jedná tak trochu jako Vy, ušetří spoustu času. Sám zatopí tam, kde se právě nacházíte a jinde topení ztlumí, stáhne lamely venkovních rolet, když fouká silný vítr anebo praží sálavé slunce. Tlumeně osvětlí chodbu, když v noci vstanete.

Ano, tento parťák hraje s Vámi. A to byl jen letmý výčet výhod tohoto systému.

A pak je tu ještě dřevo. Nemyslím OSB desky z dřevotřísky. Když dřevo, tak pořádné. Tento rodinný dům bude postaven z masivních hranolů. Konkrétně z borovice.

Má to nesporné výhody. Pohled na dřevo a jeho estetická stránka na řadu lidí působí pozitivně a v dobré slova smyslu ovlivňuje psychiku. Buněčná činnost uvnitř dřeva zas působí na klima v domácnosti. Máte pocit lehkosti a vzdušnosti.

A tohle všechno v nádherné krajině Sázavska, kousek od Prahy, D1 a Pražského okruhu, může být Vaše. Jste-li rodina třeba se dvěma dětmi a nebo na prostor náročnější dvojice, dům Vás uspokojí.

Tři ložnice, pracovna (šatna) a dvě koupelny poskytnou dostatečné soukromí, obývací pokoj je spojený s kuchyní, což podporuje sdílený rodinný život.

O vodu se postará 45 m hluboká studna. Díky fotovoltaické elektrárně 6 kWp budou Vaše měsíční náklady do 2 000,- Kč. Což už stojí za to. Topení je podlahové (heatflow). Odpad je sveden do jímky, projekt obecní kanalizace je již schválený. Pozemek je oplocený a s elektrickou bránou. U domu je taktéž přípojka plynu.

Volný čas můžete trávit na zahradě anebo v lese, který je kousek od nemovitosti. Oblast je známá také několika malebnými rybníky. Přímo v Těptíně je malotřídní základní škola a lesní školka. Nechybí ani restaurace. Další možnosti nabízí Kamenice, která je pár minut autem od domu. Školky, základní škola, kulturní dům, restaurace, Billa, Tesco a Lidl.

Pokud jste milovníci golfu, hřiště najdete ve Štiříně. A jestli Vás lákají projížďky na koni, v okolí je několik stájí. Za pozornost stojí také blízký lyžařský vlek v Chotouni.

Rozměry místností najdete v přiloženém půdorysu.

Zdravé a moderní bydlení kousek za hlavním městem. Nádherná krajina v okolí Sázavy. Příjemní sousedé. Osobně doporučuji.

Dům bude dokončen v prvním pololetí 2022 a právě teď můžete ovlivnit vnitřní vybavení domu.

Celkem: 11 897 000 Kč
ID inzerátu: 7819761
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9157/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Tulipánová, Kamenice, Těptín, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 119 m2
Obytná: 151 m2
Užitná: 151 m2
Zastavěná: 171 m2
Pozemku: 900 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí