nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 146 m2

Na Výsluní, Strančice, okres Praha-východ

15 880 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu POSLEDNÍ V PRODEJI - A8, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízím vám ke koupi poslední řadový dům: A8 s dispozicí 5+kk o rozloze 146,44 m2 se zahradou a terasou o velikosti 361,90 m2 - projekt East Gardens od společnosti GETBERG poskytuje pestré sportovní vyžití v podobě cyklostezky, in-line dráhy a v zimě běžkování. Váš nový domov je skutečně nejideálnějším místem, neboť má také skvělou dostupnost. Díky své poloze se nachází přímo na vlakové trati a tak za pouhých 30 minut se snadno dostanete až do centra Prahy, autem to zvládnete za 15 minut. Předpokládané dokončení prvních domů je v červenci 2021! Dispozice: zádveří, obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, pracovna, koupelna + WC, schodiště, v 1. patře hala, ložnici, dva pokoje a 2x koupelna s WC, šatna. Samozřejmostí jsou velká francouzská okna zajišťující vstup z obývacího pokoje rovnou do zahrady. Standardy zahrnují noční podsvícení schodiště a koupelen. Součástí domu jsou dvě parkovací stání před domem s připojením ke smart systému pro elektromobily, střešních solárních kolektorů pro ohřev teplé vody a chytrou domácnost Loxon. Nechybí ani rekuperační jednotka, která výrazně sníží spotřebu energií.
Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.
Kupní cena zahrnuje DPH a protože projekt prodává přímo developer, ušetříte navíc za placení služeb realitní agentury, moji odměnu hradí společnost GETBERG. Další naší službou je pomoc se zajištěním financování, v případě neúspěchu při získání hypotéky vám veškeré uhrazené vstupní poplatky vrátíme.

Celkem: 15 880 000 Kč
ID inzerátu: 7819678
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Výsluní, Strančice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: projekt
Užitná: 146 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Řadový
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí