nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 360 m2

Postupice, Pozov, okres Benešov

16 980 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu vč. kompletních služeb RK

Viděli jste legendární film "Na samotě u lesa" a líbí se Vám tento význam slov? Toužíte po naprosté samotě, soukromí, bezpečí nebo jen preferujete výhledy do nerušené krajiny? Přesto chcete být v kontaktu s civilizací a mít hlavní město v dosahu necelé hodiny? Tak zpozorněte, protože tato nabídka zde dlouho nebyla a zřejmě dlouho také nebude.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji hned 2 stavby před dokončením, z toho jedna jako opravdový kanadský srub a druhá připravena jako standardní zděná stavba. Obě stavby jsou umístěné na členitém a přírodou obklopeném pozemku o rozloze přes 6000m2. Celková užitná plocha obou staveb převyšuje 350m2, což nabízí také široké spektrum užití i pro komerční použití. Stejně tomu je i u velmi rozsáhlého pozemku, kam se s přehledem vejde velký bazén, jezero, případně i tenisové hřiště. S fantazií a dostatečnými prostředky si zde opravdu můžete pohrát.

Bytelný kanadský srub, který Vás v kontextu s místem uchvátí, se nachází ve stavu, kdy je možné velmi pohodlně dostavět si jej podle svých představ, případně pracovat ještě s jeho dispozicí. Ano, vnímejte toto prosím vážně - je to výhoda, ovšem je nutné počítat s určitou investicí navíc. Přilehlý zděný dům je ve stavu k užívání, avšak také s možností dopracování dle Vašich představ.

Místo, na kterém můžete i vy jednou bezstarostně žít a užívat si nebývalého klidu, je přístupné sice z příjezdové silnice po nezpevněné komunikaci (caa 100 m), nicméně i tento fakt dodává nabídce na specifičnosti. Opravdu velmi těžko budete hledat podobné místo v dosahu Prahy.

Pro bližší informace kontaktujte makléře, případně shlédněte připojenou 3D virtuální prohlídku či videoprezentaci.Součástí inzerce jsou také půdorysy, na kterých je patrné rozvržení stávajících místností a dispozic jednotlivých staveb. V případě, že nabídku sledujete na portálu, který videoprohlídky nepodporuje, přejděte na https://www.youtube.com/watch?v=0q7-g-N3los nebo https://dunahouse.cz/nemovitosti/HZ141531/prodej-domy-nova-ves-postupice

Financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám pomůžeme získat za nejvýhodnějších podmínek na trhu a to klidně i u Vámi preferované banky.

Tato nabídka je určena pro náročnou klientelu. Těšíme se na Váš kontakt

Celkem: 16 980 000 Kč
ID inzerátu: 7814920
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ141531
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Postupice, Pozov, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 360 m2
Obytná: 360 m2
Užitná: 360 m2
Zastavěná: 260 m2
Pozemku: 6026 m2
typ: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí