nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 747 m2

Na Náhonu, Beroun, Beroun-Město, okres Beroun

30 700 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Cena včetně provize a právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme prodej obchodních prostorů v samostatné budově o ploše 747 m2 jako vhodnou investici do budoucna. Nachází se v klidné lokalitě nedaleko od centra města Beroun, v ulici Na Náhonu. Součástí prodeje je s.r.o.

Budova s obchodními prostory je rozdělena na tři samostatné jednotky. Každá z nich má svůj vlastní vchod. K dispozici: příruční, suchý a chlazený sklad, kuchyně s profesionální digestoří, úklidová komora, několik WC pro ženy a muži (včetně WC pro invalidy), 3x kancelář, chodby, šatny atd. Kromě toho na zadní straně budovy k obchodním prostorům patří uzavřené nádvoří s vraty, na které můžete přivážet potřebné materiály/produkty.

V současné době jsou obchodní prostory dlouhodobě výhodně pronajaty. Větší polovinu prostorů (547 m2) pronajímá kasino (výnos 77 tisíc Kč/měsíc + poplatky) a Covid-centrum. Třetí prostor (200 m2) je zatím volný.

Do obchodních prostorů je bezbariérový vstup a bezproblémové parkování auta je možné přímo před budovou na veřejném parkovišti bez modré zóny.

Sídliště, se kterým objekt sousedí, nabízí velkou škálu potenciálních zákazníků, například pro obchod s potravinami, restauraci, či jiné druhy služeb.

V okolí je veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost - 960 metrů do autobusového nádraží a 1 km do vlakové stanice Beroun. Do Prahy (Hlavní nádraží) se dá dostat za pouhých 50 minut vlakem.


V případě zájmu mne prosím kontaktujte a já Vám ráda poskytnu více informací. Doporučujeme osobní prohlídku.

Celkem: 30 700 000 Kč
ID inzerátu: 7812105
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH141503
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Náhonu, Beroun, Beroun-Město, okres Beroun
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 747 m2
Obytná: 747 m2
Užitná: 747 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí