nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 30 m2

Nad Údolím, Husinec, Řež, okres Praha-východ

2 670 000 Kč

celkem , včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Hledáte startovací byt, nebo investiční byt, pak je tato nabídka bytu před rekonstrukcí v Husinci u Řeže právě pro Vás.

Byt je ve stavu před rekonstrukcí a je v dispozici 1+kk se samostatnou koupelnou, samostatnou toaletou a 2 sklepy (2x 2,1m2). Výměra samotného bytu je příjemných 30,5m2. Byt se nachází v prvním patře tří patrového bytového domu bez výtahu. Byt má optimální obdélníkový půdorys, což při rekonstrukci dává skvělé možnosti úprav dispozice. Teplou užitkovou vodu zajišťuje automatická plynová kotelna umístěná v suterénu bloku budovy, stejně tak tato kotelna zajišťuje ústřední vytápění.

Parkování je naprosto bezproblémové na parkovišti, které je umístěno hned vedle bytového domu, tedy cca 50m od vchodu do domu.

Naproti přes silnici je zastávka autobusu PID 371, která jede na stanici metra Kobylisy.

Obec:
Obec Husinec se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský, v meandru Vltavy na jejím pravém břehu nedaleko severně od Prahy a Roztok asi dvanáct kilometrů severně od centra Prahy. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel.

Obec má dvě místní části, Husinec a Řež, které dohromady tvoří jediné katastrální území Husinec u Řeže. Vesnice Husinec leží východně od Řeže. Většina zástavby obce Husinec i její obecní úřad jsou dnes na území Řeže.

V severní části Řeže je v údolí areál ÚJV Řež, a. s. (dříve Ústav jaderného výzkumu) se sídlem celé řady vědeckých a inženýrských institucí a společností. K němu vede lávka od železniční zastávky Řež. V Řeži je i pošta a kostel svatého Václava. Východní část území obce zaujímá kamenolom Klecany.

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Obcí prochází silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 6 km lze najet na dálnici D8 na exitu 1 (Zdiby).
Železnice – Po levém břehu Vltavy vede železniční trať 091 Praha - Kralupy nad Vltavou. Je to dvoukolejná elektrizovaná celostátní trať zařazená do evropského železničního systému, součást 1.koridoru, doprava byla zahájena roku 1850. Železniční zastávka Řež přístupná po lávce přes Vltavu leží na území Libčic nad Vltavou.

Železniční doprava – Po trati 091 vede linka S4 (Praha - Kralupy nad Vltavou - Hněvice) v rámci pražského systému Esko. V zastávce Řež staví v pracovní dny 29 párů osobních vlaků, o víkendech 20 párů osobních vlaků, expresy a rychlíky zde projíždějí.
Autobusová doprava – V obci je zastávka příměstské autobusové linky Praha,Kobylisy - Husinec,Řež (v pracovní dny 17 spojů, o víkendech 4 spoje) (dopravce ČSAD Střední Čechy, a. s.).

V obci je základní občanská vybavenost.

Poplatky SVJ - 1906,- Kč

Celkem: 2 670 000 Kč
ID inzerátu: 7812097
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Nad Údolím, Husinec, Řež, okres Praha-východ
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 30 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí