nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 182 m2

Na rybníčku, Líbeznice, okres Praha-východ

19 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme dvougenerační rodinný dům (2+k.k a 3+k.k) s možností z části využít ke komerčním účelům, v těsné blízkosti severní hranice Prahy, v atraktivní a klidné části centra obce Líbeznice, o celkové užitné ploše 182 m2 (55m2 a 127m2) na pozemku o výměře 629 m2 s krásnou parkovou úpravou se vzrostlými stromy a keři a parkovacím stáním pro tři auta. V okolí domu se nachází převážné původní zástavba rodinných domů. Před domem je skutečná zelená oáza se vzrostlými stromy a keři, ideální pro dětské hry. Příjezdová cesta k domu slouží pouze pro obslužnost jen několika pár sousedících domů, a proto je námi nabízený dům, bezpečné a ideální místo pro rodinu s dětmi.
Ke komerčním účelům se objekt nabízí nejen z důvodu umístění v centru obce, ale i pro možnost jednoduchým stavebním zásahem, otevřít možný nebytový prostor přímo z ulice (viz. čelní foto domu ve fotogalerii). Z tohoto pohledu se objekt zdá ideální nejen pouze pro bydlení, ale i pro podnikání (včetně pronájmu) spojené s bydlením.
Dům není podsklepený a skládá se z původní, přízemní zrekonstruované části z kamenocihelného zdiva, s úložným prostorem v podkroví, se sedlovou střechou a nové přístavby o 2 NP (zateplené obvodové cihelné zdivo Porotherm) se sedlovou střechou (betonové tašky, okna Vekra), obě části domu je možné propojit.
Nová přístavba (2019-21) je ve stádiu Shell and Core tj. bez úprav interiéru. Nový vlastník se sám, dle vlastních představ, rozhodne, jaké interiérové dveře, zárubně, podlahy, obklady, dlažby, sanitu apod., zvolí (veškeré náklady s dokončením spojené, včetně realizace, nese kupující, nejsou součástí kupní ceny). Nové části domu dominují velkoformátová dřevěná okna s trojsklem a s přípravou pro elektrické venkovní žaluzie. Vytápění je řešeno podlahovým vytápěním (plynový kotel), lze využít i krbová kamna v obývacím pokoji. Strop snížen SDK podhledy s přípravou osvětlení.
Dispozice (S and C):
1.NP obývací pokoj s kuchyňským koutem s možností připojení klimatizace, schodiště, technická místnost;
2.NP/podkroví 2 x ložnice s klimatizací, koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a přípojkou pro pračku, WC (wc a bidet), chodba je centrální.
Původní část domu prošla náročnou rekonstrukcí (2015-16) od rozvodů, výměny oken (dřevěná s trojsklem), obkladů, dlažeb a podlahové krytiny (Vinyl), přes instalaci podlahového topení (plyn), zárubní, dveří, až po SDK příčky a podhledy s moderním bodovým osvětlením a novou rohovou kuch. linku.
Dispozice:
1.NP hlavní vchod, předsíňka, WC (wc, bidet, umyvadlo), obývací pokoj s kuch. koutem, koupelna se sprch. koutem, umyvadlem a připojením pro pračku a ložnice.
Kromě základních médií je k domu přiveden telefonní a optický kabel, v domě je instalován rozvod SAT TV.
Veškerá občanská vybavenost, sportovní i kulturních aktivity, dopravní obslužnost (MHD zastávka, metro Ládví 20 min) v docházkové vzdálenosti.
Vřele doporučuji prohlídku!

Celkem: 19 900 000 Kč
ID inzerátu: 7811999
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 8843/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na rybníčku, Líbeznice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 182 m2
Obytná: 182 m2
Užitná: 182 m2
Zastavěná: 134 m2
Pozemku: 629 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí