nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 84 m2

Nádražní, Vrchlabí, okres Trutnov

8 055 233 Kč

celkem

Dovolujeme si vám nabídnout k prodeji byt 3+kk o celkové ploše 97,82 m2 včetně balkónu v novém bytovém projektu Pod Slunečným vrchem, v blízkosti centra Vrchlabí s nově vznikajícím centrálním parkem. K bytu je možné dokoupit za 28.000,-/m2 sklep a parkovací stání.

Byt se nachází ve 4. NP pětipatrového bytového domu.
Dlouhá chodba se vstupy do pokojů. První dveře jsou do široké koupelny. Druhé dveře vedou do samostatného WC. Třetí dveře pokračují do ložnice specifického tvaru s velkými okny. Poslední dveře vpravo ústí do obytného prostoru s kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou. Vše je kompaktně navržené pro maximální využití prostoru a zajištění nejvyššího komfortu bydlení. Separovaně vedle největšího obytného prostoru je pokoj pro děti, který zajišťuje maximální soukromí nejen rodičům, ale i dětem.

Projekt je šetrný k životnímu prostředí, nejen díky velkému centrálnímu parku a zeleným střechám, ale hlavně dodávkou elektrické energie bez uhlíkové stopy. Celý areál čerpá elektrickou energii z vlastních vodních elektráren.

Město Vrchlabí je malebné, historické město. Nejen, že je pomyslnou bránou do Krkonoš, je to středobod pro všechny, co si rádi užívají zimní i letní radovánky přímo na horách. Dlouho byste hledali podobné město, které má malý kousek na sjezdovky, běžecké tratě, horskou turistiku, cyklotrasy, golfové hřiště, lázně nebo třeba nový aquapark.

Projekt je nyní ve fázi zahájení výstavby, která bude dokončena na konci roku 2022.
Byty jsou vhodné k vlastnímu bydlení i jako investiční nemovitost z hlediska krátkodobého pronájmu v kombinaci s vlastní rekreací.

Pokud vás tento projekt zaujal, nebo se chcete dozvědět více o investiční výnosnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Zajistíme exkluzivní nabídky financování až do výše 100%.

Celkem: 8 055 233 Kč
ID inzerátu: 7811487
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Nádražní, Vrchlabí, okres Trutnov
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 84 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 4. podlaží
Výtah: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí