nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 23750 m2

Beroun, okres Beroun

38 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji pozemky v k. ú. Beroun, část Závodí o celkové výměře 23 750 m2. Část pozemků je součástí lokality 14a a plochy SM. 1 určené pro smíšené využití území městského typu specifické – nízkopodlažní zástavbou a část pozemků je součástí lokality 12b a plochy ZP - sídelní zeleň přírodního charakteru.

Pozemky se nachází nedaleko Golf Club Beroun u EXITu 14 – dálnice D5 – směr Plzeň.

Sítě jsou v dosahu - připraveno na připojení. Samotný pozemek je zatravněný, připravený k výstavbě.

Lokalita
Beroun a jeho okolí je plný přírodních a historických památek. Z Golf resortu Beroun si můžete udělat příjemný výlet na okolní hrady a zámky, či navštívit působivé vápencové jeskyně v Koněprusích. V okolí se nachází lesy, cyklostezky a hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník. Pro sportovní nadšence je možnost využití široké nabídky sportovních aktivit. Stačí si jen udělat plán, dostatek času a vyrazit za novými zážitky.

Výborná infrastruktura města, ale i této lokality, dává předpoklad pro komfortní bydlení ale i k rekreaci. Veškerá občanská vybavenost (několik ZŠ, MŠ, nemocnice, supermarkety, úřady, služby). Výborná dostupnost – autem po D5 jste za cca 15 min na Zličíně, či vlakem (vlak Praha, Rakovník, Plzeň) i busem.

V blízkosti pozemků je nájezd na D5 s dojezdem do Prahy – Zličín za 15 min. Vlakové nádraží Beroun – Závodí (směr Praha-Smíchov – Rakovník) je vzdálené 2,5 km, stejně tak BUS 380 (směr Králův Dvůr – Beroun – Vráž – Loděnice – Rudná – Zličín – Vypich), 384 (Zdice – Králův Dvůr – Beroun – Vráž – Loděnice – Zličín), 394 (Zdice – Králův Dvůr – Beroun – Nové Butovice), 425 (směr Králův Dvůr, Popovice – Beroun), 630 (Beroun, Jarov – Chyňava – Unhošť – Kladno), 631 (směr Beroun, aut. nádr. – Nižbor). BUS na Prahu jezdí každou cca hodinu, ve špičce i každou půl hodinu.

Pro bližší informace se obraťte na našeho makléře.

Celkem: 38 000 000 Kč
ID inzerátu: 7811195
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Beroun, okres Beroun
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 23750 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí