nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 630 m2

Mělnická, Líbeznice, okres Praha-východ

9 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme vám pozemek o výměře 630m2 v žádané lokalitě uprostřed původní zástavby obce Líbeznice. Na pozemku jsou kompletní inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, elektřina a plyn na hranici pozemku. K dispozici je také studna na pozemku.

Pozemek se prodává i se stavebním povolením na stavbu dvoupodlažního podsklepeného domu o zastavěné ploše 185 m2 a obytnou plochou 205 m2. Výstavba domu už byla započata, na pozemku je v tuto chvíli postaveno přízemí s podsklepením. Projekt je k dispozici po dohodě s makléřem.

V obci Líbeznice je mateřská školka, škola, dětské kluby a spolky s širokým spektrem vyžití nejen pro děti, sportovní hala nebo Areál zdraví „ ARČO“ s kavárnou, skateparkem, dětským hřištěm a prolézačkami, kde se pořádají i místní kulturní akce. V okolí jsou další sportoviště a cyklostezky. Jsou zde i ordinace lékařů a další občanská vybavenost.

V místě jsou také obchody, potraviny Tesco, restaurace či zahradnictví. Jen pár minut cesty autem je dostupné centrum volného času Měšice, OC Letňany, Expo Praha Letňany nebo plavecké bazény Letňany a Šutka.

Dopravní dostupnost do Prahy je velice dobrá, osobním automobilem do Letňan 11 min, autobusem PID na Prosek 30 minut, metro C Ládví 13 min. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, vyřízení za výhodných podmínek zdarma. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

Celkem: 9 500 000 Kč
ID inzerátu: 7810682
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Mělnická, Líbeznice, okres Praha-východ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 630 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí