nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 86 m2

Felinky, Ostrá, okres Nymburk

5 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu vč. provize RK, právního servisu a uschový peněz

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji domek k celoročnímu bydlení o dispozici 3+kk v rekreační oblasti Felinky u obci Ostrá ležící ve Středočeském kraji.

Užitná plocha chaty je 86 m2 + 400m2 pozemek. Bude kolaudováno jako stavba pro rodinnou rekreaci, avšak to nebrání ani trvalému bydlišti či možnosti financování hypotékou.

Dispozice chaty a její vlastnosti:
Jedna se o dvoupatrovou dřevěnou chatu 3+kk, kterou můžete obývat celoročně. Kuchyňský kout je vybavený všemi spotřebiči včetně lednice, indukční desky, myčky, trouby, mikrovlnné trouby a digestoře s vyvedeným odvětráním mimo chatu. Podlahové vytápěni na chodbě, v koupelně a na WC. Teplo v domě zajišťuje prosklený krb na pevná paliva, který se nachází v obývacím pokoji. Chata je osazena digitální anténou a televizi. Elektrický ovládaná markýza 6x4m Vám zajistí komfortní stín během horkých dnu.

Vlastní kopána studna na pozemku je připojena do chaty a napojena v kuchyni na 4-procesovou čističku, která vyrábí pitnou vodu. Zbytek chaty (dřez v kuchyni, koupelna s umyvadlem, vanou a WC) je napojen přes uhlíkově filtry pevných částic, UV zařič a ohřev vody je zajištěn bojlerem. Na cele plose pozemku je instalováno zavlažovací zařízeni, které je napojené na vodu ze studně.
Odpady jsou řešeny ekologicky a nadstandardně efektivně vhodnou kombinaci 3-komorového septiku a navazující „kořenovou čistírnou“ která přírodním procesem odpadní vodu vyčistí na vodu užitkovou, která je pak odvedena do „trativodu“. Tím odpadá nutnost i povinnost pravidelného vyváženi septiku.

Na všech oknech a dveřích celého objektu jsou instalovaný sítě proti hmyzu a ručně kované bezpečnostní mříže od kováře. Pozemek je dokola kryty živým plotem a tím zajišťuje „absolutní klid“ od sousedních objektu.

Chata je zabezpečena a napojena na zabezpečovací systém s akustickou sirénou a s automatickým odesláním SMS zprav na mobil. Z obou bočních stran je chata osazena halogenovými světly s automatickým spouštěním pohybovým čidlem. Bezpečnostní kamerový systém, který hlídá okolí chaty pomoci 4-barevných kamer s nočním viděním a s automatickým ukládáním dlouhodobých záznamu na datový disk, které se aktivuje pohybem. Na instalované televizi je možno bud přehrávat uložené záznamy nebo si je pustit pro kontrolu online.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky.

Celkem: 5 500 000 Kč
ID inzerátu: 7807554
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ141338
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Felinky, Ostrá, okres Nymburk
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 86 m2
Obytná: 86 m2
Užitná: 86 m2
Pozemku: 400 m2
typ: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí