nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 66 m2

Na Poříčí, Králův Dvůr, Karlova Huť, okres Beroun

3 960 000 Kč

celkem

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům na okraji města Králův Dvůr, se zahrádkou do které vedou z domu velké francouzské dveře na straně jižní a zastřešenou krytou terasou na severní straně domu. Dům je připraven k okamžitému nastěhování, v současné době je vytápěn ústředním topením, zdrojem tepla je kombinovaný plynový kotel, který současně zajišťuje i ohřev TUV. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a splaškovou kanalizaci. Dům je napojen také na rozvod zemního plynu. Jedná se o zděnou, nepodsklepenou budovu s plochou a pultovou střechou, s jedním nadzemním podlažím, dispozičně 2+1. Do domu se vchází přes krytou terasu do zádveří a dále do prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem se samostatným oknem orientovaným na východ, na který navazuje kuchyně s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Spojovací chodbou se vchází do koupelny, samostatného WC s umyvadlem a velké ložnice s francouzskými dveřmi, kterými vejdete na malou zahrádku se zpevněnou plochou vhodnou pro umístění venkovního sezení s velkým jídelním stolem. Na zahrádce je umístěn vstup do sklípku vhodného například pro sezónní skladování ovoce a zeleniny. V obytné části budovy je v současné době vystavěn nový komín, na který jsou připojena krbová kamna umístěná v obývacím pokoji. Krbová kamna slouží spíše k příležitostnému přitápění a zpříjemnění atmosféry obývacího pokoje.
Celý dům prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí, včetně keramických obkladů koupelny a kuchyně. V ob. pokoji, jídelním koutě, kuchyni, koupelně a na WC je položena keramická dlažba. Obvodové stěny domu jsou zevnitř dodatečně zatepleny fasádním polystyrenem opatřeným štukovou omítkou a sádrokartonovými deskami. Konstrukce domu nevykazují žádné známky závažného statického narušení.
Zastavěná plocha ZP = 72 m2, užitná plocha UP = 66 m2, zahrada má výměru 63 m2. Konstrukce domu jsou zachovalé, pultová plechová střecha je v dobrém stavu, okna částečně vyměněna za plastová, částečně dřevěná zdvojená. Fasáda domu je z části zateplena, vnitřní a vnější omítky nevykazují žádné známky narušení. Přesné konstrukční charakteristiky domu nejsou k dispozici, k domu je zpracována stavební dokumentace, včetně zaměření současného stavu. Nabízí se zde vybudování nástavby sedlové střechy s půdní vestavbou se vstupem z kryté terasy u vstupu do domu.
Město Králův Dvůr se nachází 3 km od Berouna a 34 km od Prahy, výhodou je blízkost nájezdu na dálnici D5 asi 0,6 km. Ve městě je veškerá občanská vybavenost – škola, školka, pošta lékaři, nákupní střediska. Výhodou je dopravní dostupnost, jež je velmi dobrá (BUS, ČD). Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě východní části města Karlova Huť, u řeky a je situována do zástavby rodinných domů, avšak nedaleko centra města, podél zpevněné komunikace, která umožňuje přístup k této nemovitosti. Parkovací místo je zajištěno na k tomu určené ploše u komunikace před domem.
Zajistíme Vám výhodné hypoteční financování již o 1.64 % p. a.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Celkem: 3 960 000 Kč
ID inzerátu: 7806485
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Poříčí, Králův Dvůr, Karlova Huť, okres Beroun
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 66 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí