nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 154 m2

Husinec, okres Praha-východ

6 900 000 Kč

celkem

Exklusivně vám nabízíme rodinný dům situovaný na opravdu krásném místě v obci Husinec nedaleko od řeky Vltavy a místní vlakové zastávky, jež Vás doveze během cca 20min do centra města (Praha Masarykovo nádraží; případně je k dispozici autobus, který je během podobné doby na metru C Kobylisy).

Rodinný dům je situovaný na pozemku o celkové ploše 507m2. Stav domu je před rekonstrukcí a sestává se z koupelny, komory/šatny, předsíně/verandy a 3 místností – v zádní části domu jsou pak další prostor vhodný na skladování. V přední části budovy je pak ještě samostatná technická místnost s bojlerem a kotlem na tuhá paliva. K dispozici je ještě půda, kterou je možno schodištěm propojit s přízemím. Celková užitná plocha všech místností (vč.půdy) je cca (154m2). Rád zašlu na vyžádání dokumentaci. Voda je řešena prostřednictvím obecního vodovodu, odpad sveden do žumpy (cca 3m3; na hranici pozemku je k dispozici obecní kanalizace). Parkování je možné na vlastním pozemku či před brankou.

Využijte příležitost koupit dům v místě, kde se často podobné nemovitosti neprodávají.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Celkem: 6 900 000 Kč
ID inzerátu: 7806273
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05641
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Husinec, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 154 m2
Užitná plocha: 154 m2
Zastavěná plocha: 99 m2
Plocha pozemku: 507 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Terasa: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí