nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 90 m2

Tehov, okres Praha-východ

7 990 000 Kč

celkem

Sníte o vlastním novém bydlení se zahrádkou? Chcete žít v malebné obci obklopené krásnou přírodou a zároveň s rozumnou dostupností do Prahy?
Pokud ano, nabízíme Vám RD o dvou bytových jednotkách v obci Tehov:
Zděná bytová jednotka č. 1 o dispozici 4+kk, užitná plocha domu je 90,28 m2, zastavěná plocha 108,7m2, pozemek 417,5 m2. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a s francouzským oknem, kterým vstoupíte na prostornou terasu, dále ze 3 neprůchozích pokojů, koupelny s vanou a samostatného WC a technické místnosti. Výhodou jsou velmi nízké provozní náklady.

r.e.z.e.r.v.o.v.á.n.o.: Zděná bytová jednotka č. 2 o dispozici 4+kk, užitná plocha domu je 90,28 m2, zastavěná plocha 108,7m2, pozemek 417,5 m2. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a s francouzským oknem, kterým vstoupíte na prostornou terasu, dále ze 3 neprůchozích pokojů, koupelny s vanou a samostatného WC a technické místnosti. Výhodou jsou velmi nízké provozní náklady.

Každá bytová jednotka má samostatný vchod a oddělenou zahradu.
Bytová jednotka je za uvedenou cenu kompletně dokončena a připravena k okamžitému nastěhování. Vnitřní provedení provedeme dle Vašeho individuálního výběru (podlahové krytiny, obklady, dlažby, sanitární keramika). Cena bytové jednotky nebo rodinného domu je na klíč a ve standardu odpovídá požadavkům současných trendů a designu. Předání prosinec 2021.

Velice ráda Vás osobně na pozemku provedu a ukážu místo výstavby.

Celkem: 7 990 000 Kč
ID inzerátu: 7806142
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Tehov, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 90 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: V bloku

Kontakt na prodejce nemovitostí