nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 54 m2

Benešov, Baba, okres Benešov

1 290 000 Kč

celkem

Snili jste někdy o bydlení v přírodě, kde o sousedy jen tak nezavadíte? Pokud ano, tak tu mám něco pro Vás! Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům na naprosto kouzelném pozemku, který se nachází uprostřed lesa jen pár kilometrů od Benešova.

Na pozemku o celkové rozloze 502 m2 stojí 3 stavby – rodinný dům se zastavěnou plochou 54 m2, menší zděný domek a dřevěná pergola, která je částečně podsklepená. Dům má 2 podlaží a obě disponují 1 místností bez sociálního zařízení.

Celý objekt je kompletně před rekonstrukcí a proto bude čistě na Vašem rozhodnutí, zda současnou stavbu ještě zachráníte nebo ji zdemolujete a postavíte si svůj nový vysněný dům. Co se týče stavu, tak do nemovitosti nezatéká, okna jsou v dobrém stavu a celá konstrukce je tak masivní, že dům nějaký ten pátek rozhodně nespadne.

Do Benešova to budete mít jen 3 minuty autem a do Bedrče minutu. Jako příjezdová cesta je využívaná louka, na kterou pohodlně sjedete ze silnice těsně před Bedrčí.

IG: Elektřina lze řešit např. generátorem či solárnímu panely (přitažení elektřiny aktivně řešíme s dodavateli), co se týče odpadu, tak lze vybudovat ČOV nebo klasickou jímku a voda je řešena studnou.

V případě potřeby nabízíme i komplexní finanční poradenství a zajištění hypotéčního úvěru u vybrané banky.

Více na webové stránce této nemovitosti: jakub-dobrensky.cz/rd-u-benesova/

Celkem: 1 290 000 Kč
ID inzerátu: 7804790
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Benešov, Baba, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: zchátralý
Zastavěná plocha: 54 m2
Plocha pozemku: 502 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí