nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 121 m2

Horoušany, okres Praha-východ

8 544 473 Kč

celkem

Toužíte po novém bydlení? Pojďte si představit ideální bydlení pro vaši rodinu. Místo, které bude vaším domovem a kde se budete cítit bezpečně a v klidu. Místo vonící čerstvě uvařenou kávou, grilováním na vaší zahradě, sportovními aktivitami v okolí včetně nové cyklostezky. Místo odkud budete s chutí vyrážet do zaměstnání a po něm aktivně či pasivně odpočívat. Vytváříme vám toto místo. Místo plné slunce a úsměvů vašich blízkých. Místo splnění vašich snů o bydlení.
Tato jednotka má celkovou plochu 161 m2 s čistou obytnou plochou o výměře 121 m2. Zahradu pro trávení volného času 402 m2, prostorné parkoviště, terasu a balkon v patře. Volili jsme vysoký standart bydlení i provedení. Podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, kvalitní okna a mnoho dalších moderních technologií. Design byl vyladěn do detailu s důrazem na kvalitu a funkčnost celého celku.
Jen pár kilometrů od projektu vznikne nový vlakový terminál pro rychlovlaky s přímým spojením na hlavní město Prahu.
Zavolejte a pojďte si s námi splnit svůj sen. Více na našich stránkách viladomyhorousany. Třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 8 544 473 Kč
ID inzerátu: 7803979
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0596
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Horoušany, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 121 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový
Terasa: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí