nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 100 m2

Hlavní, Kolín, Sendražice, okres Kolín

5 750 000 Kč

celkem , včetně provize, právních služeb a zajištění financování, včetně provize, cena k jednání

Hledáte bydlení mimo ruch města, ale stále v dosahu Kolína, potom by vás mohla zajímat tato nabídka rodinného domu v Kolíně, část Sendražice.

Nemovitost je zděná v dispozici 3+1 (+ 2 podkrovní obytné místnosti), všechny místnosti jsou neprůchozí. Zastavěná plocha rodinného domu je 114m2, což poskytuje komfortních cca 100m2 obytné plochy (bez podkroví). Celková plocha pozemku pak činí 295m2.

Přízemí: kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna s vanou, samostatná toaleta a nezbytná spíž.
Podkroví: 2 pokoje

Součástí prodávané nemovitosti je samostatná zděná garáž, dílna, místnost pro uskladnění věcí a krecht. Krásná okrasná zahrada s pergolou Vám zajistí klidné posezení s rodinou nebo přáteli.

Vytápění domu je zajištěno z nového plynového kotle, který zajišťuje i ohřev TUV. V obývacím pokoji jsou navíc umístěná krbová kamna na tuhá paliva, která nejen doplňují vytápění, ale dokáží navodit i příjemnou atmosféru.

Neopomenutelnou výhodou je zastávka autobusu hned před domem.
V Kolíně je samozřejmě naprosto kompletní občanská vybavenost.

Wiki:
Sendražice (oficiálně Kolín-Sendražice), původně samostatná obec, je část města Kolín v okrese Kolín. Nachází se na severu Kolína, za průmyslovou zónou na Zálabí. Částí města protéká Hluboký potok. Prochází zde silnice II/125. V roce 2011 zde bylo evidováno 558 adres. Trvale zde žije 1371 obyvatel.
Doprava:
Pozemní komunikace – Územím obce prochází silnice II/125 Mladá Vožice - Vlašim - Uhlířské Janovice - Kolín - Velký Osek - napojení na dálnice D11
Železnice – Železniční trať ani stanice na území obce nejsou. Nejbližší železniční zastávkou je Kolín-Zálabí ve vzdálenosti 3 km ležící na trati 231 z Kolína do Nymburku, nepočítaje zastávku Kolínské řepařské drážky Kolín-Sendražice.
Autobusová doprava – Obec je v obvodu MAD Kolín. Zastávky Rozcestí 0,2, Jednota, Sendražice, Sendražice II a U Vrby obsluhují ve všedních dnech linky 1 a 11, o víkendech pak linka 10. Zastávka Rozcestí 0,2 je umístěna při silnici II/125 po které jezdí linky 6 a 9 do nedaleké automobilky Toyota a též ji obsluhují linky OAD Kolín.

Celkem: 5 750 000 Kč
ID inzerátu: 7803956
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Hlavní, Kolín, Sendražice, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 100 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí