nezadáno
ne

Prodej chalupy, 668 m2

Katusice, Doubravice, okres Mladá Boleslav

Inzerát je starší než 6 měsíců!

2 490 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Je Vaším snem chaloupka v malebné vesnici nedaleko Kokořínska - Máchova kraje? Chcete mít zahrádku pro relaxaci, bazén, grilování nebo záhonky? Kochat se výhledem po okolí?
Máte chuť si chaloupku předělat k obrazu svému a zaujal Vás spíše pozemek? Pak nás neváhejte kontaktovat, protože tato nabídka se u nás dlouho neohřeje. Takovýchto nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi mnoho není. Netrpělivě čeká právě na Vás, na svého nového majitele. Poloha domku na okraji obce je ideální - žádný hluk, žádný provoz, zkrátka klid. Od sousedů jste odděleni zelení. Zahrádka terasovitá, udržovaná, se vzrostlými stromy a keři. Chaloupka o dvou nadzemních podlažích je v původním stavu, částečně kamenná, cihlová a dřevěná. Je rovněž částečně podsklepená. Zaveden elektrický proud (220 i 380 V) a vodovodní řád. Předností jsou i vedlejší stavby, např. dřevník, dílna/garáž a kolna, pergola s posezením. Nemovitost zůstane vybavena retro nábytkem. Domluvte si svůj termín na prohlídkovém dni. Těšíme se na Vás.

Celkem: 2 490 000 Kč
ID inzerátu: 7802783
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 764568
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Katusice, Doubravice, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Plocha: 668 m2
Užitná: 70 m2
Zastavěná: 223 m2
Pozemku: 668 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Voda: ano