nezadáno
ne

Prodej chaty, 138 m2

Kamýk nad Vltavou, Velká, okres Příbram

5 560 000 Kč

celkem , vč. provize RK

DACHI exkluzivně nabízí prodej dvou samostatně stojících chat se zahradou v chatové osadě Velká – Hůrka.
Chaty stojí na vlastním pozemku, který se nachází na svahu v nádherné lokalitě, přímo pod lesem s krásným výhledem na Vltavu. Součástí prodeje dvou chat - jedna chata o zastavěné ploše 42 m² s pozemkem 323 m², druhá chata o zastavěné ploše 21 m² s pozemkem 280 m² je také samostatný pozemek - zahrada o velikosti 638 m².
Dispozice:
1) Chata 21 m² s pozemkem 280 m²: V 1.NP chaty jsou dva malé sklípky. V 2.NP se nachází menší zastřešená terasa, kde vcházíme do předsíně, kde se nachází soc. zázemí - sprchový kout, umyvadlo, WC. Dále vcházíme do obývacího pokoje, který je propojený s jídelním koutem a kuchyní, zde sporák na propan-butan, kamna na tuhá paliva, spižírna a dřevěné schody, které vedou do 3.NP, kde je velice pěkná dřevem obložená ložnice s dvěma střešními okny. Voda je rozvedena vlastním čerpadlem ze spodní chaty do kuchyně a koupelny, teplá voda z bojleru. Je zde zavedená elektřina, která má samostatný elektroměr, odpad septik. Okna dřevěná, podlahy dřevěné, vinyl, lakované palubní desky. Střecha šindel. Pozemek je oplocený, terén pozemku je mírně svahovitý.
2) Chata 42 m² s pozemkem 323 m². V 1.NP chaty se nachází prostorný sklep, zde je čerpadlo pro horní chatu, dále vybetonovaná místnost WC. V 2.NP se nachází zastřešená terasa, kde vcházíme do předsíně a obývacího pokoje, který je propojený s jídelnou, za kterou je ložnice a kuchyň, zde sporák na propan-butan, kamna na tuhá paliva. V 3.NP ložnice. Voda zde není zavedená přímo do chaty. Ve sklepě vývod kohoutku. Chata má vlastní studnu s hloubkou do 20 m. Je zde zavedená elektřina, která má samostatný elektroměr, odpad septik, topení na tuhá paliva. Okna dřevěná, podlahy dřevěné, vinyl, lakované palubní desky. Střecha plechová. Pozemek je oplocený, terén pozemku je mírně svahovitý.
Velká je část obec Kamýk nad Vltavou v okrese Příbram. Nachází se asi 2,5 km na sever od Kamýku nad Vltavou. Vesnicí protéká Vltava. Vesnicí prochází silnice II/102. Lokalita zabezpečuje celkovou občanskou vybavenost (obchod, škola, školka, lékař, pošta, restaurace, …).

Celkem: 5 560 000 Kč
ID inzerátu: 7800636
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: KVdo10635
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kamýk nad Vltavou, Velká, okres Příbram
Kategorie: Prodej
Podkategorie: Chaty a chalupy, Chaty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 138 m2
Užitná plocha: 138 m2
Zastavěná plocha: 63 m2
Plocha pozemku: 1304 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Terasa: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí