nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 300 m2

Kokořín, Kokořínský Důl, okres Mělník

11 500 000 Kč

celkem , Cena je uvedena včetně provize RK a právních služeb, včetně provize, cena k jednání

Z objektu lze dle současného územního plánu udělat rodinný dům o 3.bytových jednotkách, dvougenerační bydlení, apartmány, ubytování, bydlení a restaurace a nebo penzion !!!
Nemovitost je zajímavá i tím, že na Kokořínsku už nejsou a ani nebudou už žádné stavební pozemky !

Nabízíme k prodeji kousek Českého ráje. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která se rozléhá na pozemku 606m2 na jednom z nejlepších míst v Kokořínském údolí, pouhých 500m od Hradu Kokořín. Mluvíme o jedinečné investici, která se už nebude opakovat. Dojezdová vzdálenost 40min z Prahy. Nemovitost je na nádherném místě, kde každoročně proudí tisíce turistů, jedno z nejnavštěvovanějších a nejhezčích míst v ČR. Tato stavba byla dříve vedena jako Jednota, nyní je přízemí zkolaudováno jako hospoda a 1.patro jako prostory pro rodinné bydlení. V roce 2011 se vybudovalo nové podkroví.

Dispozičně je v tuto chvíli v 1.patře 6 pokojů, kde je projekt ve fázi rekonstrukce a dodělávek. V přízemí jsou 3 pokoje + jídelní místnost atd. kde je hrubá stavba. Pro kolaudaci se doporučuje maximálně do 30lůžek. Každý pokoj disponuje svým vlastním sociálním zařízením. Elektřina je nová. Kotelna by měla mít tepelné čerpadlo a k tomu 20KW kotel.
Studna – je kopaná, má metrové skruže, sloupec okolo 2,5m kde je zapotřebí udělat úpravnu vody (čistička), aby byla pitná.
Jsou zde naplánované tři jímky, kde dvě budou sloužit jako odpadní a 1.bude sloužit jako požární nádrž, kde se nyní zpracovává projekt, protože budou umístěny na místě, kde v budoucnu bude parkoviště cca pro 7 až 9 aut.

Momentálně je nemovitost ve fázi, kdy se dá na projektu i nemovitosti hodně věcí změnit. Proto, pokud máte zájem, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na společné prohlídce.

Cena je k jednání.

Celkem: 11 500 000 Kč
ID inzerátu: 7799703
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kokořín, Kokořínský Důl, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 300 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí