nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 170 m2

Benešov, Úročnice, okres Benešov

2 900 000 Kč

celkem

V zastoupení majitele Vám nabízíme prodej rodinného domu o zastavěné ploše 129 m2, který se nachází na pozemku s výměrou 402 m2. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci, kterou můžete provést na základě stávajícího platného stavebního povolení. V domě již došlo k částečné úpravě přízemí, kde jsou provedeny nové rozvody vody a elektřiny. Rekonstrukci je možné dokončit na základě vytvořené projektové dokumentace, která počítá nejen s úpravou přízemí, ale také prostorného podkroví, díky čemuž by tak vznikla užitná plocha s celkovou rozlohou 170 m2. Součástí projektové dokumentace je také projekt na čističku odpadních vod, na kterou je již vydané platné stavební povolení.

Lokalita: Obec Úročnice se nachází 5 km od Benešova (10 minut autem / autobusem ze zastávky přímo v obci), kde naleznete veškeré občanské vybavení. V samotné obci se pak nachází sportovní areál (fotbalové a tenisové hřiště), rybníky, kde je možné se zakoupením ryb. lístku rybařit. Více informací a zajímavostí o samotné obci naleznete na tomto odkazu: https://www.urocnice.eu/
V budoucnu se plánuje stavba dálnice D3, v rámci které bude vytvořen sjezd v blízkosti obce.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců, může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.
Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit nějaké informace, tak mne neváhejte kontaktovat. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 2 900 000 Kč
ID inzerátu: 7797816
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 304234
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Benešov, Úročnice, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 170 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí