nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 306 m2

Ke světici, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, okres Praha-východ

24 990 000 Kč

celkem , Cena k jednání včetně odměny RK a kompletního právního servisu., včetně provize, cena k jednání

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme jedinečný rodinný dům - vilu s vnitřním bazénem na pozemku o ploše 1184m2 v žádané rezidenční části Brandýsa nad Labem. Jedinečnost tohoto domu spočívá v jeho architektonickém a prostorovém řešení, kde byl kladen maximální důraz na vyvážené propojení jednotlivých částí domu se zachováním intimity a soukromí v jednotlivých částech obytného prostoru. Hlavní obytný prostor otevřený přes obě nadzemní podlaží je tvořen obývacím pokojem, prostorem s krbem, na ně plynule navazuje jídelna, která je propojena s kuchyní. Za kuchyní je samostatná místnost sloužící jako spíž a úložný prostor. Přes chodbu se samostatným WC je přístup k vnitřnímu bazénu, který je vybaven protiproudem a funkčně propojen se saunou. Dále je v přízemí garáž pro dva vozy s úložnými prostory. V horním podlaží jsou umístěny tři samostatné ložnice, šatny a pracovna, dvě koupelny s WC a samostatné WC, celé horní podlaží propojuje galerie s knihovnou umožňující příjemné relaxování. Velkou výhodou domu je podzemní podlaží v němž jsou umístěny sklep, fitness místnost, technologické zázemí pro dům a bazén, prádelna se sušárnou a domácí dílna. Vzrostlá zahrada okolo domu se stromy a keři vytváří několik příjemných zákoutí pro odpočinek a posezení vytváří soukromí v přírodním duchu. Terasy přístupné z obytné části a bazénu plynule přecházejí do pergoly se zahradním posezením a grilem.
V Brandýse nad Labem je veškerá občanská vybavenost a vynikající dopravní infrastruktura pro rychlé spojení do Prahy a zázemí pro trávení volného času.
Pro další podrobnosti a případnou prohlídku nás neváhejte kontaktovat telefonicky v pracovní dny mezi 9 a 17 hodinou a emailem kdykoli.

Celkem: 24 990 000 Kč
ID inzerátu: 7797739
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Ke světici, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 306 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí