nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 110 m2

Petroupim, Petroupec, okres Benešov

5 500 000 Kč

celkem

Představuje Vám nemovitost, která je pro Vás připravena k nastěhování. Nemovitost je zabezpečena kamerovým systémem napojeným na security systém pro Vaše bezpečí. Rodinný dům je vybaven nejen nábytkem, ale i spotřebiči jako je pračka, sušička, dále spotřebiče v kuchyni, Wi-Fi, satelit, ,u domu možnost připojení internetu O2 - síťový kabel.

Nemovitost se nachází v obci Petroupec,200 metrů vzdálené od obce Petroupim, kde je mateřská školaka a základní škola. V obci Mrač je otevřená doporučovaná soukromá školka. Dům je vzdálen 6,5 km od dálničního sjezdu 34 - Praha Brno a 7 km od Benešova. Je zde stálé autobusové spojení.

Celková plocha pozemku je 1313 m2 Zastavěné plochy 110 m2. Celková obytná plocha domu je 190m2. Zateplené podkroví, jde rozdělit příčkou na více místností nebo nechat v tomto prostorném obytném stylu. V inzerci je počítáno v podkroví se dvěmi pokoji.

Dům je vytápěn ústředním topením na tuhá paliva a elektrickým kotlem umístěný v tech. místnosti z boku domu a krbovými kamny v obýváku. Je zde obecní vodovod, kanalizace je přepadem do místní kanalizace, společného trativodu.

Pozemek zajištuje potřebné soukromí s výhledem do přírody, s možností posezení na terase před domem, kde je nyní umístěna vířivka. Parkování je před vjezdem na obecní komunikaci nebo na pozemku.
Dům je ideální pro dojíždění do Prahy nebo Benešova a Vlašimi, tak i pro život v krásné přírodní lesnaté oblasti poblíž Krásné hory, Nákup potravin v Biofarmě v Okrouhlicích, nebo třeba posezení v restauraci Za potokem v obci Petroupim.

Celkem: 5 500 000 Kč
ID inzerátu: 7797425
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Petroupim, Petroupec, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Zastavěná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 1313 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí