nezadáno
ne

Prodej, Chalupa, 140m2 - Vlašim - Domašín

Vlašim, Domašín, okres Benešov

1 800 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji chalupu se započatou rekonstrukcí. Dům zhruba z poloviny minulého století je situován na okraji obce Domašín. Obytná část domu je rozdělena chodbou ústící do ulice a zahrady. V levé části domu se nachází pokoj, kuchyně a koupelna. V pravé části původně dva pokoje, nyní je příčka odstraněna. Na dům navazuje prostorná stodola umožňující průjezd do zahrady.
Do domu je zavedena elektřina a plyn. Voda zajištěna vlastním vrtem 28 m na zahradě. Obecní vodovod a kanalizace jsou připraveny k připojení před domem. Zastavěná plocha budovy je cca 140 m2, zahrada 188 m2.
Nemovitost je dlouhodobě využívána pouze k sezónní rekreaci. Konstrukce i střecha se zdají být ve slušné kondici. Nová dřevěná okna jsou připravena k usazení.
Vzhledem k dispozicím a dostupnosti kompletních IS dům může po rekonstrukci sloužit k trvalému bydlení či rekreaci, případně i k podnikání díky blízkosti komunikace.
Stavba je užívána pro rodinnou rekreaci pouze část roku (její odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25 % spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání). Z tohoto důvodu nevzniká povinnost vypracování PENB.
Pro další informace a sjednání prohlídky kontaktujte makléře bez váhání.

Celkem: 1 800 000 Kč
ID inzerátu: 7789152
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 00302
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Vlašim, Domašín, okres Benešov
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 65 m2
Zastavěná plocha: 140 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí