nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk

Říčany, okres Praha-východ

8 299 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji prostorný ateliér 3+kk v přízemí dvoupatrového domu v Říčanech u Prahy. Jedná se o novostavbu s obytnou plochou 90 m2, ke které patří ještě předzahrádka 21 m2,
samostatná garáž 19 m2 a sklep 4m. Byt má plně vybavenou kuchyň i koupelnu, veškeré materiály jsou ve vysoké kvalitě. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, ložnice, dětský pokoj a koupelna jsou samostatné neprůchozí místnosti. Dětský i obývací pokoj mají přímý východ na předzahrádku.
Lokalita v Říčanech u Prahy se vyznačuje skvělou dopravní obslužností, kompletní občanskou vybaveností a krásnou přírodou na dosah. Říčany patří podle indexu kvality života mezi nejkvalitnější lokality v České republice. Dopravní dostupnost do Prahy zajišťuje nedaleká dálnice D1 a vlakové spojení na Hlavní či Masarykovo nádraží. Město je obklopeno krásnou přírodou. Lesy, naučné stezky, rybníky či venkovní sportoviště přispívají k pohodě obyvatel. Samozřejmostí je dobrá občanská vybavenost v podobě škol, školek, úřadů, restaurací a obchodů všeho druhu.
Pro více informací volejte nebo sledujte web nemovitosti www.bytricanech.cz případně se podívejte na 3D scan nemovitosti, nebo videoprohlídku v sekci foto. Doporučujeme prohlídku.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 659 800,- Kč a měsíční splátkou 24 507,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 8 299 000 Kč
ID inzerátu: 7782326
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 190188
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Říčany, okres Praha-východ
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Rok výstavby: 2020

Kontakt na prodejce nemovitostí