nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 114 m2

, Cítov, okres Mělník

3 799 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům pouhých 6 km od Mělníka nebo 25 min do Prahy. Dům se nachází v tradiční vesnické zástavbě a jeho zastavěná plocha bez přístavku/skladu činí 101 m2. Zahrada pak dalších 266 m2.

Dispozičně je nyní dům koncipován jako několik po sobě následujících pokojů. Vstup vede do zádveří, odkud se můžeme vydat do koupelny, technické místnosti/skladu, nebo kuchyně, za kterou následují dva pokoje. Další vchod z venku vede do skladovací místnosti, ze které se můžeme dostat jak do malého sklípku, tak po dřevěných schodech do podkroví.

Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí před dvěma lety spočívající v úpravě plynového centrálního topení vč. kondenzačního kotle, obkopání a odvětrání vnějšího zdiva zejména ze západní návětrné strany a drobnějších úprav v interiéru. Osazena jsou plastová okna dvouskla. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, ale lze využít i vlastní studnu.

Na zahradě u domu pohodlně zaparkujete i několik aut a zákoutí za domem láká k předělání na malebné posezení v naprostém soukromí. V případě potřeby rozšířit bytovou plochu se nabízí využít sklad na kraji domu a případně i celé podkroví.

V obci se nachází samoobsluha, koupaliště, kulturní dům a pošta. Kompletní občanská infrastruktura pak v nedalekém Mělníku.

PENB není uveden, protože na tuto nemovitost nemusí být vyhotoven. Půdorysy a rozměry v nich jsou pouze orientační.

Enesta Reality s.r.o. je franšízantem společnosti Reality Proradost s.r.o. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..

Celkem: 3 799 000 Kč
ID inzerátu: 7776142
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: , Cítov, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 114 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Umístění objektu: Samostatný
Výtah: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí