nezadáno
ne

Prodej venkovské chalupy v obci Petrovice u Miličína

4 300 000 Kč

celkem

Hledáte ke koupi nemovitost venkovského typu se skvělou dostupností do Prahy, nacházející se na kraji malebné obce, uprostřed krásné přírody? Pak mám pro Vás chalupu s velkou zahradou na kraji obce Petrovice u Miličína, která je vhodná nejen jako rekreační sídlo, ale také jako objekt k celoročnímu užívání.

Nemovitost prošla velmi zdařilou rekonstrukcí především interiérové a technické části (nové dlažby, okna, kuchyň, strop, koupelna, komplet nová vodoinstalace, částečně nová elektroinstalace, centrální vytápění atd.) a je ve velmi dobrém stavu (byla dosud využívána v průběhu celého roku).

Nachází se na prostorném pozemku o celk. výměře 1 436 m2, z čehož zast. plocha obytné části tvoří 260 m2, výměra přilehlé původní hospodářské části stavení pak cca 30 m2. Na protilehlé části pozemku se nachází stodola, původní chlív a garáž (zast. plocha celkem 180 m2).

Dům je částečně podsklepený; disp. řešení je 5+kk. Do domu se vstupuje přes verandu s malým samostatným WC do delší chodby, ze které lze vejít do nově, přesto velmi stylově zařízené kuchyně s jídelním koutem, která je srdcem celého domu. Kuchyň prošla rozsáhlou rekonstrukcí (podlahové vytápění, dřevěný strop s vrchní izolací a zateplením, velká kuchyňská linka v rustikálním stylu s digestoří, myčkou, el. troubou a varnou deskou). Ze vstupní chodby lze vejít i do prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny, která při mírném chladnu postačují k vytopení nejen tohoto pokoje, ale i dalších dvou menších pokojů navazujících na obývák. Ve všech těchto prostorách byly zachovány původní dřevěné podlahy i dveře s obložkami. Na konci chodby se nachází nově vybudovaná koupelna s umyvadlem, vanou a toaletou. Navazující kratší chodbou lze vstoupit do dalšího pokoje a do kotelny.

Dům je napojen na obecní vodovod (pitná voda), disponuje ale i vlastní studnou s užitkovou vodou. Odpady jsou svedeny do dvoukomorové žumpy. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Celý dům je vytápěn centrálně z kotelny, ve všech místnostech jsou nainstalovány radiátory.

Po obvodu celého domu byl proveden výkop, vložení izolace a zasypání štěrkem, pro zamezení vlhnutí domu.

Rozlehlá, nově oplocená, udržovaná zahrada, na které je vysázeno několik ovocných stromků, Vám zaručí naprosté soukromí.

Petrovice jsou částí obce Miličín (okres Benešov). Poštu, základní školu, obchody a lékaře má tato obec v Miličíně. Z Petrovic funguje autobusové spojení směr Miličín, Mladá Vožice a Votice. Vzdálenost do Tábora 22 km (cca 20 min. autem), do Prahy 73 km (cca 55 min. autem). Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 4 300 000 Kč
ID inzerátu: 7768304
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Číslo zakázky: 303547
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti:
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 470 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu:
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí