nezadáno
ne

Prodej komerčního prostoru v obci Drahotice /okr. Mladá Boleslav/

, Chocnějovice, Drahotice, okres Mladá Boleslav

8 590 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím výjimečnou nemovitost v obci Drahotice. Tato nemovitost má nespočet možností k využití. Tato nemovitost se dá využít například jako penzion, restaurace, obchod se smíšeným zbožím, ale i na další vaše podnikatelské záměry
Spodní patro nemovitosti je vhodné ke komerčním účelům. V prvním patře se nachází 4 samostatné pokoje s možností vybudování bytové jednotky.
K domu náleží prostorná dvojgaráž o rozloze 56m2, bývalá konírna, uzavřený dvůr o ploše 57m2 a obrovská zahrada s celkovou plochou 1267m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, je napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci, vytápění je tuhými palivy. Obec Drahotice mají výbornou dostupnost do okolních velkých měst jako je Mladá Boleslav (20min), Mnichovo Hradiště (11min) Praha (cca 60min), Liberec (30min). Drahotice se nachází v oblasti Českého ráje, která je turisty velmi vyhledávaná a oblíbená. Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB je uváděna třída G. Nechte se okouzlit touto výjimečnou nemovitostí na osobní prohlídce. Budu se těšit. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..

Celkem: 8 590 000 Kč
ID inzerátu: 7725968
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 14952
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: , Chocnějovice, Drahotice, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná: 169 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Počet bytů: 15
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí