nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 1222 m2

Mukařov, Žernovka, okres Praha-východ

29 600 000 Kč

celkem

Na Prodej sportovně a relaxačně zaměřený stylový penzion s pozemkem o 3588 m2, Praha východ, Říčany u Prahy. Penzion nabízí útulné pokoje se stylovým nábytkem. K dispozici je 5 pokojů pro 2-4 osoby, 2 x apartmán až pro 7 osob a dva velké luxusní byty po cca 150 m2.
Salónek může sloužit pro firemní školení, svatby, rauty atp. Penzion také nabízí sportovní vyžití a to saunu, plavecký bazén, vířivku, kulečník, tenisový, squashový kurt a okolní lesy s turistickými cestami a cyklostezkami. Penzion má vlastní vybavenou kuchyň, nabízí stylový restaurant o kapacitě 45 osob. Dále je zde k dispozici příjemné posezení na zahrádce s 16 místy a uzavřenou grilovací zahradou pro 25 osob. Energetický štítek budovy se zpracovává, a proto uvádím třídu G - mimořádně nehospodárná.
Nemovitost nabízíme včetně dlouhodobých a spolehlivých podnájemců v menší a zcela oddělené části od penzionu. Jedná se o dva byty a jeden apartmán. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Jedná se o konečnou cenu, ale v případě více zájemců najednou, bude tento předmět prodeje nabídnut zájemci s nejvyšší učiněnou nabídkou kupní ceny.

Celkem: 29 600 000 Kč
ID inzerátu: 7700158
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Mukařov, Žernovka, okres Praha-východ
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 1222 m2
Užitná plocha: 1222 m2
Zastavěná plocha: 785 m2
Plocha pozemku: 3588 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: MHD, Příměstská doprava, Auto, I. třída, II. třída, Vlak
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí