nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 174 m2

Postřižín, okres Mělník

7 063 700 Kč

celkem

Cena je uvedena za hrubou stavbu.
Cena stavby na klíč 8 933 700,- Kč
Exkluzivní bydlení v uzavřeném rezortu je možné již na jaře 2021. Nejvyšší čas, přizpůsobit si navržený dům dle Vašich požadavků v rámci klientských změn.

(www.domynaradosti.cz)

Nový, samostatně stojící dvoupodlažní dům č.7 o dispozici 5+kk, o užitné ploše 174m2 s vlastní zahradou 512m2, garáží a dalším privátním parkovacím stáním.

První nadzemní podlaží (1NP) tvoří prostorní obývací pokoj s krbem (25m2) a s kuchyňským koutem (9m2), pracovna (15m2), kterou lze využít i jako pokoj, dále předsíň, chodba, koupelna s toaletou, komora pod schodištěm, garáž (21m2) a technická místnost (8m2).

2NP je tvořeno dvěma pokoji (21m2) a (18m2) a ložnicí (15m2). Dále zde naleznete koupelnu a samostatnou toaletu.

Dům se nachází na kraji obce v obytné zóně "Na Radosti" v Postřižíně a zaručuje dostatek soukromí pro každého člena rodiny.

Dům je prosluněn velkými okny a posuvnými dveřmi s HS portály, kterými je umožněn vstup přímo na zahradu. Zahrada nabízí dostatek soukromí pro posezení u grilu s přáteli a s rodinou a dostatek místa pro bazén a další zájmové aktivity.

Jedná se o velmi zajímavou lokalitu poblíž Prahy. Autobusová zastávka je v docházkové vzdálenosti. V obci je školka, hřiště, obchod a restaurace, kde výborně vaří.

Použitým a navrženým materiálem jsou cihly Heluz, okna a dveře jsou plastová, střecha tašky Bramac, kvalitní podlahy z keramické dlažby a laminátu. Veškeré použité technologie jsou nejmodernějšího charakteru.
Velmi úsporným řešením pro celý dům je vytápění tepelným čerpadlem vzduch - voda spolu v celku s elektrickým kotlem, kterým je připravována i teplá užitková voda. Energetický štítek B.

Kolem celého objektu zaručí dostatek soukromí plný betonový plot a před hlukem od silnice Vás ochrání kvalitní protihluková stěna.

Vizualizace jsou ilustrativního charakteru - pro bližší info si domluvme schůzku.

Zajistíme Vám nejlepší financování na trhu.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 416 202,- Kč a měsíční splátkou 21 194,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 7 063 700 Kč
ID inzerátu: 7683720
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 178569
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Postřižín, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná plocha: 174 m2
Užitná plocha: 174 m2
Zastavěná plocha: 126 m2
Plocha pozemku: 638 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 2021

Kontakt na prodejce nemovitostí