nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 95 m2

Krty, okres Rakovník

1 900 000 Kč

celkem

Hledáte klidné bydlení mimo ruch velkoměsta či chalupu k rekreaci? Potom je tato nabídka právě pro Vás. Exkluzivně Vám nabízíme dům v obci Krty. Do domu je zavedena voda z obecní studny, odpad sveden do žumpy. Ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva, bylo realizováno v rámci rekonstrukce v 90.letech, od kdy byl dům využíván k bydlení. Ohřev vody zajišťuje bojler. Do domu vcházíme ze zahrady předsíní, na kterou navazuje kuchyně, ze které je dále vchod do koupelny s WC. Velký obývací pokoj je průchozí do ložnice a přepažený příčkou na druhou menší ložnici. Půdní pokoj s balkonem přístupný z kotelny, je vhodný jako ložnice pro hosty. K domu náleží menší zahrada a dřevěná garáž.
Obec Krty se nachází v okrese Rakovník, v západním cípu Středočeského kraje, zhruba 3 km západně od Jesenice a 21 km stejným směrem od Rakovníka. Žije zde 115 obyvatel. Obcí prochází železniční trať, v samotných Krtech nalezneme obchod se smíšeným zbožím a hospodu, veškerou občanskou vybavenost nalezneme v Jesenici.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a našemu kvalitnímu servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme to nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celkem: 1 900 000 Kč
ID inzerátu: 7675886
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5783/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Krty, okres Rakovník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 95 m2
Obytná plocha: 60 m2
Užitná plocha: 60 m2
Zastavěná plocha: 89 m2
Plocha pozemku: 431 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí