nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 1400 m2

nám. Dr. Tyrše, Čechtice, okres Benešov

neuvedena

Cena na vyžádání u RK

Nabízíme k prodeji luxusní hotel Zámek Čechtice. Tento hotel vznikl z barokního zámku v centru středočeského města Čechtice, okr. Benešov. Umožňuje ubytování až 60 hostů ve 24 velmi komfortně zařízených pokojích. Zámecký hotel je připraven na pořádání různé škály akcí, ať se jedná o rodinnou dovolenou, oslavy či obchodní setkání, které se mohou konat v 6 jednacích místnostech o celkové kapacitě až 200 osob. Zámek prošel před patnácti lety náročnou rekonstrukcí, která dala šlechtickému sídlu současnou podobu. Jedná se o dvoupatrovou budovu vystavěnou do písmene U. Pod částí zámeckého komplexu je podsklepení, kde se nabízí vybudování vinného sklepu. K odpočinku hostů slouží relaxační místnost se saunou a masážními stoly, dále domácí kino, bar s posezením u krbu a menší společenský salónek nacházející se v přízemí zámku. Ke stravování hostů slouží restaurace rozdělená do dvou stylově zařízených místností o celkové kapacitě 60 míst. V přízemí v těsném sousedství restaurace je umístěna centrální hotelová kuchyně skýtající potřebný prostor jak pro přípravu pokrmů, tak i pro skladování surovin potřebných k výrobě. Ve všech patrech jsou další prostory sloužící jako zázemí pro hotelový personál.
Budovy hotelu obklopují velmi hezké uzavřené nádvoří, které podtrhuje komorní prostředí zámku, jemuž dominuje věž s funkčním hodinovým strojem.
Zámek má velmi příznivou polohu nedaleko dálnice D1 (Exit 66 - Loket) a nedaleké okolí nabízí mnoho možností výletů a sportovního vyžití.
Rádi Vás nabízenou nemovitostí osobně provedeme v předem dohodnutém termínu.
Vaši případnou poptávku na možnosti financování nákupu nemovitosti rádi zpracují naši finanční specialisté.
Rádi vám nabídneme i další obdobné objekty, které by neměly uniknout Vaší pozornosti.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7637243
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: nám. Dr. Tyrše, Čechtice, okres Benešov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Zastavěná plocha: 1400 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální elektrické
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí