nezadáno
ne

Bytový dům o 12 BJ v rekonstrukci, Hostovlice

, Hostovlice, okres Kutná Hora

19 999 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozestavěný projekt bytového domu s 12 bytovými jednotkami.

V centru malebné obce Hostovlice u Čáslavi vzniká rekonstrukcí z bývalé budovy základní školy dále využívané také jako archiv PČR krásný bytový komplex. 12 bytů o celkové ploše 771 m2 (HPP 961 m2) o různých velikostech nabídne pohodlné bydlení v blízkosti Čáslavi, a přitom v klidu přírody.

Spodní byty budou mít vlastní zahrádky přímo orientované na jih, popř. jihozápad a přímo naproti domu se nachází velmi prostorné dětské hřiště a vedle něj i koloniál. Na rohu pozemku stojí autobusová zastávka a projekt taktéž počítá s dostatkem parkovacích stání.

Práce na rekonstrukci jsou již zahájeny a pokračují. Samozřejmostí je stavební povolení s nabytou právní mocí. Jedná se o pokročilou stavbu – hotovy jsou střecha, všechny příčky, v přízemí nové betonové provětrávané podlahy, a jak je vidět na posledních fotkách, proběhlo již i kompletní osazení oken a dveří, a další.

Stavba se prodává v současném stavu, přičemž práce nejsou zastaveny a pokračují. Cena k jednání. Třída energetické náročnosti budovy: F - Velmi nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 19 999 000 Kč
ID inzerátu: 7610041
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: , Hostovlice, okres Kutná Hora
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná: 961 m2
Zastavěná: 442 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3

Kontakt na prodejce nemovitostí