nezadáno
ne

Romantický domek k rekreaci i trvalému bydlení, pozemek 557 m2, Kněževes, okr. Praha - západ

Kněževes, okres Praha-západ

3 995 000 Kč

celkem

BIDLI vám exkluzivně představuje romantický domek z opukových kvádrů, vhodný k celoročnímu užívání, s pozemkem o výměře 557 m2 v pohodlném dosahu Prahy západním směrem, v Kněževsi.

Dům je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci obytných prostor. Ty mají výměru přibližně 80 m2 a sestávají se z obytné kuchyně, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC v hlavní budově a ze samostatného pokoje s vlastním vchodem v menším domku.
V domě jsou zavedeny všechny sítě, topení a teplá voda jsou řešeny novým plynovými kotlem. Okna jsou rovněž vyměněna za kvalitní eurookna. Dům byl postaven ve 20. letech 20. století z bílých opukových kvádrů, které jsou v místech krovů doplněny cihlami.
V menším cihlovém domku je vodovod, topení zde je možné řešit kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. Vedle domku, přístupné samostatně ze dvora, je druhé WC. Na dvoře jsou i další budovy, a to zahradní domek pro uskladnění nářadí a dílna, která dříve mj. sloužila jako koupelna a lze ji tak adaptovat dle potřeby, například na saunu. Dále je tu krásný velký sklep zahloubený do svahu, který se přímo nabízí k využití jako vinný sklípek, případně k uskladnění potravin.

K domku patří příjemná zahrada se vzrostlými stromy, která je v úrovni výše položené ulice. Ze dvora k ní vedou kamenné schody.

Obec Kněževes má základní občanskou vybavenost - do obchodu je to 100 m, je zde restauraci, hřiště a sportoviště, vyhlídková plošina na přistávací dráhu. Autobusy zajišťují přímé spojení ke stanici metra A Veleslavín, vlakové nádraží je čtvrt hodiny chůze, autem je cestování rychlé a pohodlné díky nájezdu na D7 hned u obce.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 799 000,- Kč a měsíční splátkou 12 778,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 3 995 000 Kč
ID inzerátu: 7555439
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 171508
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kněževes, okres Praha-západ
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 80 m2
Užitná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: 112 m2
Plocha pozemku: 557 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: V bloku
Typ domu: Přízemní
Počet bytů: 2
Rok rekonstrukce: 2018

Kontakt na prodejce nemovitostí