nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 172 m2

, Lochenice, , okres Hradec Králové

6 970 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte velký rodinný dům se zajímavým pozemkem pro trvalé bydlení nebo rekreaci? Sníte o domě, který pro vás bude novým začátkem nové životní etapy? Chcete žít mimo ruch Hradce Králové, ale přitom v jeho těsné blízkosti? Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. V klidu si prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte.

Ptáte se proč?

Odpověď je jednoduchá. Vy už hledat nemusíte. Lochenice, okr. Hradec Králové na vás již čekají.
Exkluzivně nabízíme prodej nedokončeného rodinného domu o CP 155 m2 na mírně svažitém pozemku směrem na jih o ploše 910 m2. K pozemku náleží podíl ve výši 1/3 na příjezdové komunikaci o celkové ploše 185 m2 navazující na obecní komunikaci.

Objekt je klasickou zděnou stavbou ve většině z POROTHERMU. Stropy jsou hurdiskové do patek, pouze nad kuchyní dřevěný, prkenný. Sedlovou střechu mimo jiné tvoří tepelná izolace ORSIL 160 mm, hydroizolace a kanadská šindel. Podlahy s vrstvou hydroizolace, tepelné izolace KINGSPAN 100 mm atd. V domě plastová okna a dveře, elektroinstalace v mědi. Vytápění zajišťuje lokální kotel na tuhá paliva (uhlí, dřevo), který je umístěn ve sklepě. Zděný komín s keramickou vložkou SCHIEDEL. Odpady jsou svedeny do ocelové žumpy. Dům napojen na vlastní vrtanou studnu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dostavbu domu je nutné zakončit kolaudací. Prodej objektu včetně stavební dokumentace a stavebního povolení.

Dispozice domu:
1.NP: kuchyně, ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC, chodba, terasa
2.NP: Pokoj 1, pokoj 2, pokoj 3, příprava pro koupelnu nebo další pokoj, půda(šatna), balkon
Stávající dispozice domu 5+1 je možné rozšířit o další místnost a šatnu. Sádrokartonové příčky umožní změnit celou dispozici a upravit dům na vícegenerační.
Na okrasné zahradě můžete vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek. Pozemek je zčásti lemován tújemi a živým plotem, čímž vám zaručí soukromí.

Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro vícegenerační bydlení. Lochenice jsou vzdálené 8 km od Hradce Králové. V obci bydlí 609 obyvatel. V místě: ochod, zastávka MHD-linka č. 15, hasiči, veterinární klinika, obecní úřad a knihovna. V brzké budoucnosti nájezd na dálnici D11 (Hradec Králové-Praha), v současné době vzdálen 9 km. Předměřice (2 km): základní a mateřská škola, dětský a praktický lékař pro dospělé, zubní lékař. Smiřice (6 km): mateřská a základní škola, městský úřad, knihovna, restaurace, sportovní areál, zdravotní středisko atd.
Lochenice, ideální místo pro vaše nové bydlení.

Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 6 970 000 Kč
ID inzerátu: 7553549
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11313
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: , Lochenice, , okres Hradec Králové
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná: 172 m2
Zastavěná: 80 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí