nezadáno
ne

Exkluzivní prodej komerční nemovitosti, užitná plocha 1140 m2, pozemek 918 m2, Čisovice, Pha - západ

Čisovice, okres Praha-západ

neuvedena

info v RK, Informace o ceně u makléřky!

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavou budovu, která je vhodná k rekonstrukci či přestavbě, o celkové užitné ploše cca 1140 m2 a pozemkem o výměře 918 m2, v obci Čisovice, okr. Praha - západ.

Dům je vhodný k výstavbě stylové restaurace, penzionu, bytového domu, ubytovny, administrativní budovy, výrobny apod. Možnost spojení rodinného bydlení s podnikáním. Výměra – přízemí 357 m2, suterén + sklep 397 m2, půda 357 m2. Sklepní prostory jsou vhodné na vinárnu, sklady, u bytového domu na sklepní kóje apod.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, posílenou přípojku elektřiny a plyn. Kanalizace jímkou, v obci probíhá výstavba kanalizace, na kterou bude objekt napojen. Dům prošel částečnými úpravami, a přestavbu a rekolaudaci je vydáno platné stavební povolení. Plány a technická dokumentace a podrobné informace na vyžádání u makléřky.

V obci základní občanská vybavenost. Veškeré další služby dostupné v Mníšku pod Brdy – 4 km. V místě zastávka přímého autobusu a vlaku (Posázavský Pacifik) ze Smíchovského nádraží. Do centra Prahy po Strakonické spojce 35 minut jízdy autem. Turisticky atraktivní lokalita – lesnaté Hřebeny Mníšecka, mnoho pěších stezek a cyklistických tras, Štěchovická a Slapská přehrada apod.

Výborná návratnost investice. Vřele doporučuji prohlídku. Více informací u makléřky.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7548995
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Čisovice, okres Praha-západ
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 1140 m2
Zastavěná plocha: 1140 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální plynové
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí