nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 6540 m2

Hlavní, Trubín, okres Beroun

6 300 000 Kč

celkem , včetně kompletního servisu RK

Nabízíme k prodeji krásný rozsáhlý pozemek o rozloze 6 540 m2, vhodný pro komerční využití – pro vybudování velkého skladu, výrobní haly či zemědělského provozu.

Nachází se na kraji obce Trubín, asi 5 km západně od Berouna, na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Pozemek je ze dvou stran lemován klidnou silnicí, z třetí strany loukou a ze čtvrté pak lesem. Les tvoří jeho přirozenou hranici, na území pozemku jím protéká čistý potok.

Jde o klidné, půvabné místo, aktuálně nesousedící s žádnou další stavbou. Elektřina je přivedena do rohu u silnice, kanalizaci je nutno dovést přes cestu. Součástí pozemku je studna.

Podle územního rozhodnutí jde o smíšenou plochu vhodnou pro bydlení, kde je možná změna na plochu komerční. V případě bydlení je zde možné podle kapacity studny umístit jeden nebo dva rodinné domy.

Nádherná lokalita, Praha je dosažitelná za 30 minut autem i autobusem. Veškerá občanská vybavenost je v Dvoře Králové, který je vzdálen 5 minut jízdy, a v nedalekém Berouně.

Přijďte se podívat, rádi vám pozemek ukážeme a probereme s vámi všechny možnosti. Financování zdarma zajistíme za nejlepších tržních podmínek.

Celkem: 6 300 000 Kč
ID inzerátu: 7497071
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH135720
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Hlavní, Trubín, okres Beroun
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 6540 m2
Obytná plocha: 6540 m2
Užitná plocha: 6540 m2
Typ budovy: jiný
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí