nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 282 m2

Křivoklát, okres Rakovník

7 400 000 Kč

celkem , včetně kompletního servisu a provize RK

Pokud hledáte bydlení nedaleko Prahy a přesto uprostřed přírody, v krásném a romantickém prostředí, máme pro vás zajímavou nabídku:

Rodinný třípodlažní dům 7 + 1 na kraji městyse Křivoklát, nedaleko jeho centra, a přitom v těsném sousedství lesa. Dům je prostorný a může být využit i pro vícegenerační bydlení.

Rozložení domu tvoří:

V 1. podlaží najdeme garáž pro dvě auta, dílnu s ponkem, technické zázemí včetně kotelny, samostatný pokoj s vlastním vchodem a s oddělenou koupelnou se sprchovým koutem a WC, který může být využit jako samostatná bytová jednotka.

Ve 2. podlaží se nachází nová nástavba s velkým obývacím pokojem (40 m2), s krbem a s francouzskými okny vedoucími na terasu a do zahrady. Dále pak 2 pokoje, jídelna s lodžií, kuchyně, pracovna, samostatné WC, velká koupelna s vanou a sprchovým koutem, sklad.

3. podlaží se skládá z otevřené galerie, pokoje, ložnice s lodžií, WC a šatny.

Před 10 lety proběhla celková rekonstrukce. Vytápění je kombinované, řešeno plynem se zásobníkem, jenž je umístěn na zahradě, a kotlem na tuhá paliva. Pro odpady je využíván septik, voda je čerpána z vlastní, dobře zásobené studny, výstavba kanalizace a vodovodního řádu je v obci plánována v dohledné době.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Městys Křivoklát disponuje výbornou občanskou vybaveností, je zde MŠ i ZŠ, obchody, několik dobrých restaurací, na hradě probíhá během sezony mnoho kulturních akcí.

Vzhledem k členitosti domu a jeho poloze je možné využívat některé jeho části během turistické sezony ke krátkodobým pronájmům.

Přijeďte se podívat, zveme vás na prohlídku! Financování zajistíme zdarma za nejlepších tržních podmínek.

Celkem: 7 400 000 Kč
ID inzerátu: 7496440
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ135841
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Křivoklát, okres Rakovník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 282 m2
Obytná plocha: 282 m2
Užitná plocha: 282 m2
Plocha pozemku: 1385 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Lodžie: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí