nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 2046 m2

Třtinová, Kamenice, Těptín, okres Praha-východ

9 002 400 Kč

celkem (Cena přepočtena z 4 400 Kč za m2 ) , Dům je pouze vizualizace, jedná se o prodej pozemku.

Exklusivně nabízíme k prodeji pozemek mezi obcemi Kostelec u Křížků a Kamenice (Praha-východ). Jedná se o výjimečné místo k bydlení v dané lokalitě, nedaleko zámku Štiřín. Tento pohádkový region, kde na všechny dýchne pohoda a klid, nadchne svou polohou. Malebná krajina tak, jak si pamatujeme z obrázků Josefa Lady s lesy, loukami, kopečky, rybníky či kostelíky láká k procházkám. Každý si chce odpočinout od současného shonu, mnozí již na to přišli. Jsou to místa, která se nevyrábějí na zakázku, ty nás tu roky a roky obklopují a je na nás, jaké místo si k žití zvolíme a jak i my sami budeme chtít být součástí přírody.
Pozemek se nachází v nepříliš zastavěné oblasti. Na první pohled Vás osloví jeho dokonalé splynutí s přírodou stejně, jako současné majitele před 18 lety. Úžasný výhled do přírody a vůně lesa Vám bude odměnou. Stavět svůj dům na jiném místě by znamenalo vzdát se svého snu o vlastním hnízdě. I herecké osobnosti našly tady klid a inspiraci. Zároveň ideální místo ke sportovnímu vyžití s příležitostí běhu, cyklistiky, golfu a využití nedaleké sportovní haly. V blízkosti notoricky známých oblastí Kostelec u Křížků, Želivec, Kamenice, Nová Hospoda.
Místo je zasíťované o velikosti 2046 m2 v kú Těptín. Přípojky kanalizace, vody , elektřiny a plynu na hranici pozemku (možnost okamžité stavby ). Výhodou je i příjezd je po obecní cestě, která končí jako slepá ulice. Nenarazíte zde na znečišťující průmysl i když místo je vzdálené jen 25 km od centra Prahy. Dopravní dostupnost z Prahy je po dálnici D1, se sjezdem na Velké Popovice nebo pražskou integrovanou dopravou.
Do dané obce Kostelec u Křížků zajíždí MHD-linka 335, nachází se zde školka a škola rodinného typu do 5 třídy. V obci byl zaveden zemní plyn, vybudovaná splašková kanalizace a vodovod. Obec neplánuje žádný rozvoj průmyslu.
Druh pozemku v LV je orná půda, územním plánem určen k bydlení.

FOTOGRAFIE JSOU S VIZUALIZACÍ DOMU.

Celkem: 9 002 400 Kč
ID inzerátu: 7453344
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 270-N00050
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Třtinová, Kamenice, Těptín, okres Praha-východ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 2046 m2
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí