nezadáno
ne

Prodej restaurace, 626 m2

Skalice, okres Hradec Králové

Inzerát je starší než 6 měsíců!

5 300 000 Kč

celkem

Prodej atraktivní, víceúčelové nemovitosti v obci Skalice u Hradce Králové. Nemovitost je vhodná nejen pro komerční účely (nyní užíváno jako restaurace), ale i pro bydlení.
Dům o dvou patrech je v perfektním stavu a po kompletní rekonstrukci: střecha nad domem (vč. krovů a zateplení) nové podlahy, stropy, v celém domě nové rozvody elektřiny, vody, plynu a odpady, nová okna, vchodové dveře, zateplení celého domu (10-14cm), fasáda (plný silikon WEBER), okapy + oplechování, parapety, komíny..
Dispozice domu: 1.NP o užitné ploše 300 m2 (předsálí, sál, sklad, výčep, toalety) je aktuálně užíváno ke komerčním účelům a to v oblasti zavedeného pohostinství. 2.NP + podkroví o užitné ploše 210 m2 je vhodné k bydlení (obývací prostor + kuchyň se vstupem na terasu (46 m2), 2x toaleta, koupelna, ložnice, šatna, předsíň, 2x pokoj v podkroví (65 m2).
K nemovitosti náleží travnatá zahrada (121 m2), dvůr, kde je položena zámková dlažba (125 m2) a stodola (70 m2).
Vytápění přízemí je řešeno krbovými kamny, dále možnost připojení na plynový kotel. Byt (1.NP.) je vytápěn plynovým kotlem + krbová kamna. Zdroj vody je z vlastní studny + vodovodní řád. Nízké náklady na bydlení, což dokladuje i PNEB a u této nemovitosti vychází v energetické třídě „D“.
V těsné blízkosti domu se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízdárna pro koně.
Nemovitost díky své velikosti, perfektním stavu a umístění (cca 10 km od HK i Jaroměře) nabízí řadu možností užití pro různé druhy podnikání.
V případě zájmu Vám rádi nezávazně doporučíme či kompletně zajistíme financování nemovitosti, včetně záruky vrácení depozita.

Celkem: 5 300 000 Kč
ID inzerátu: 7433106
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N65
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Skalice, okres Hradec Králové
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: D
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 626 m2
Užitná plocha: 626 m2
Zastavěná plocha: 532 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2

Kontakt na prodejce nemovitostí