nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 126 m2

Jana Opletala, Kladno, Švermov, okres Kladno

5 281 500 Kč

celkem

Nabízíme poslední řadových rodinných domů s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 126 m2 včetně zahrady 238 m2 v lokalitě obce Kladna - Švermov s výhledem do parku.

Energeticky úsporné zděné patrové ŘRD v původní zástavbě obce Kladno - Švermov, okr. Kladno, na vlastním pozemku o celkové výměře pozemku 238m2. Dispozičně je řadový rodinný dům je navržen jako 5+kk s užitnou plochou 126 m2 (obývací pokoj + kk, technická místnost, WC, koupelna se sprchovým koutem a WC, druhá koupelna v patře s vanou a dvojumyvadlem, zádveří domu s botníkem, chodba v přízemí a patře, ložnice, ložnice, pokoj, pokoj, komora, schodiště). Dům je navržen z velmi kvalitních materiálů ve vysokém standardu - zděné keramické broušené tvarovky Wienerberger Porotherm 30 pro přesné zdění, zateplení 14 cm, inteligentní elektrické podlahové vytápění s termostaty v každé místnosti, vyvložkovaný komín, vnitřní stříkané sádrové omítky, vnitřní příčky z broušených tvarovek POROTHERM PROFI DRYFIX, izolační okna šestikomorová s trojskly, střešní krytina KM Beta. Také půdní prostor 20 m2 navíc, pro uložení věcí. Parkování na vlastním pozemku domu. Cena je za kompletně dokončený a zkolaudovaný dům včetně DPH a pozemku. Energetická náročnost budovy třída B - velmi úsporná (PENB je k dispozici). Nízké měsíční náklady na energie a provoz.

Pro ještě nižší měsíční náklady na energie spojené s užíváním domu poskytujeme ve standardu přípravu dle parametrů ČEZ pro solární panely a následné skladování el. energie.

Standardní půdní prostor o rozloze 20 m2 je samozřejmě i nadále zachován a obsažen již v ceně domu.

Rodinný dům bude situován s obývací částí, ložnicí a pokojem na Jižní stranu, kde je nádherný výhled do zeleně.

Dům lze financovat jakoukoli bankou dle přání a možností klienta vzhledem k tomu, že každý jeden rodinný dům bude mít vlastní pozemek a číslo popisné.

V pěší vzdálenosti od rodinných domů se nachází Základní škola (200 m), Mateřská škola (200 m), veřejné dětské hřiště (30 m), pošta, potraviny (naproti přes ulici 10 m), lékárna, restaurace, cyklostezka Na šibenci (2min), a dále na Rozdělov a lesní masiv, autobusová zastávka.

Práce na výstavbě pokračují a termín dokončení rodinných řadových domů včetně kolaudace je stanoven na jaro-léto 2020.

Volný poslední řadových rodinných domů.

Prohlídky jsou po domluvě možné.

Budujte s námi svůj nový domov.

Celkem: 5 281 500 Kč
ID inzerátu: 7415345
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P010M301
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Jana Opletala, Kladno, Švermov, okres Kladno
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 126 m2
Obytná plocha: 126 m2
Užitná plocha: 126 m2
Zastavěná plocha: 76 m2
Plocha pozemku: 238 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické
Voda: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí