nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 82 m2

Dolní Chvatliny, okres Kolín

698 000 Kč

celkem , cena je kompletní

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domku 2+1 s obytným podkrovím o celkové podlahové ploše 82 m2, s kůlnou a pergolou v malebné obci Dolní Chvatliny, okr. Kolín. Původní kamenná nepodsklepená stavba, určená k rekonstrukci a postavená na konci 19. století, byla využívána především jako rekreační objekt, od roku 1987 byly za tímto účelem prováděny dispoziční úpravy, a i částečná modernizace. Po odpovídající renovaci může stavba sloužit ale i jako řádný obytný dům (takto je zapsána i na katastru).

Dispozice: vchází se do rozšířené verandy, kde je předsíň a dále samostatné WC a koupelna se sprch. koutem, za koupelnou je umístěn kotel a bojler. Z předsíně se vchází do kuchyně, vedle tohoto vchodu je pak vstup na schody do podkroví. Z kuchyně se lze dostat do pravého (jídelna) nebo levého (obývák) pokoje, které jsou neprůchozí. V podkroví (světlé výšky cca 235 cm) se pak nalézá nad schodištěm podesta a rovněž dva neprůchozí pokoje (menší a větší). K domu je ještě napojena cihlová kůlna, která dříve sloužila jako sklad uhlí a která přidává dalších 17 m2 užitkové plochy, kousek od domku je postavena dřevěná pergola.

Střešní krytina je z drážkovaných tašek, omítky jsou vápenné, dvouvrstvé, štukové, podlahy tvoří dlažba na verandě a PVC ve zbytku místností, stropy jsou ze žb překladů, okna jsou dřevěná, zdvojená.

Přípojky: el. 230/380V, zdrojem vody je vlastní kopaná studna (hl. 4,50 m), odpady jsou svedeny do žumpy (obecního vodovod a kanalizace se nacházejí v přilehlé komunikaci), plyn není, ústřední vytápění s radiátory zajišťuje elektrický kotel (po renovaci komínu pak možnost připojení krbových kamen), ohřev vody zajišťoval el. bojler v koupelně a průtokový ohřívač v kuchyni, obojí potřeba již nahradit.

Obec Dolní Chvatliny se nachází pouhých 5 km od Zásmuk s velkou občanskou vybaveností a od hlavní silnice I. třídy mezi Prahou (55 km), Kutnou Horou (20 km) a Kolínem (16 km). Dolní Chvatliny jsou klasickou malou a půvabnou vesničkou s rybníkem a hospůdkou, nabízející klid a ústranní od hektických měst ale zároveň vše v dojezdových vzdálenostech. V místě rovněž jezdí BUS se spojením do Kolína, Kouřimi a Bečvár.

Veškerý právní a finanční servis zajistíme zdarma. Ev. číslo: 18712.

Celkem: 698 000 Kč
ID inzerátu: 7346994
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18712
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Dolní Chvatliny, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 82 m2
Užitná plocha: 82 m2
Zastavěná plocha: 108 m2
Plocha pozemku: 108 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: kamenný
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Telefon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí