nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 340 m2

Školní, Ondřejov, okres Praha-východ

8 490 000 Kč

celkem

Hledáte nové bydlení? Chcete bydlet v obklopení panenskou přírodou a zároveň mít Prahu na dosah? Máme pro Vás skvělou příležitost ke koupi třípodlažního rodinného domu v Ondřejově u Prahy, v samotném srdci kraje Josefa Lady. Josef Lada se narodil v přiléhající obci Hrusice a jeho rodný kraj značně ovlivnil jeho tvorbu. Netřeba dodat, že se jedná o velmi atraktivní lokalitu s plnou občanskou vybaveností a spoustou možností pro trávení volného času v přírodě. V obci Ondřejov se nachází mateřská škola, základní škola, restaurace, cukrárny, pošta a obchod s potravinami. Dále je zde vyhlášená hvězdárna a přiléhající park, který je příhodný pro romantické procházky. Nezapomenutelný výhled do celého kraje si jistě každý zamiluje. Dále se v okolí nachází celkem deset značených cyklostezek, vodní plochy vhodné pro koupání a rybolov, mnoho historických památek sahajících až do 13. Století a rozlehlé bukové lesy, které se na jaře zelenají a na podzim hrají barvami.

Stejně jako Ladův kraj si jistě zamilujete i samotný dům. Třípodlažní vila kolaudovaná v roce 2000 s užitnou plochou 340m2, stojící na pozemku 620m2, nabízí impozantní výhled, venkovní bazén, saunu s bazénem, vlastní vinárnu, tři ložnice v horním patře, dvě koupelny, tři toalety, samostatnou šatnu, dílnu, prostory pro zřízení tělocvičny, velké skladovací prostory, garáž, vnitřní i venkovní krb a velká francouzská okna, která celý dům prosvětlují. Díky poloze pozemku zde nedochází k narušení soukromí a všechna okna jsou navíc opatřena vnitřními roletami. Podlahy jsou dlážděné v kombinaci s koberci.

Energii zajišťuje nové tepelné čerpadlo IVT a voda je z vlastní studny. Vzhledem ke kvalitě vrtu i samotné vody není potřeba používat veřejný vodovod. Vody je dostatek i na bazén. I přes to je však možnost se na vodovod napojit, vše je k tomu již připravené. Celkové provozní náklady nepřesahují při plném užívání, včetně sauny, sedm tisíc korun měsíčně, což je vzhledem k užitné ploše a možnostem víc, než příhodné.

Co se týče dojezdu do Prahy. Cesta autem trvá při běžném provozu 29 minut na Chodov a 39 minut do centra. Veřejnou dopravou trvá cesta od domu na Hlavní nádraží 55 minut. Autobusová zastávka se nachází 30 metrů od domu a následně se přestupuje na vlak v obci Strančice. V porovnání s lokalitami blíže k Praze není rozdíl vzhledem k atraktivitě kraje nijak závratný. Je to i jeden z důvodů, proč se obec Ondřejov stala domovem známých českých osobností.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) ID nemovitosti PPE0051-0001.

ID inzerátu: 7284756
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: PPE0051-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Školní, Ondřejov, okres Praha-východ
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 340 m2
Obytná plocha: 340 m2
Užitná plocha: 340 m2
Plocha pozemku: 620 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí