nezadáno
ne

Prodej penzionu, 1490 m2

Břežany, okres Rakovník

19 800 000 Kč

celkem , vč. provize RK a movitých věcí /tzn.kompletní inventář, povlečení, pokrývky, zahradní traktor, vše k okamžitému provozování

Hledáte krásnou a velmi ojedinělou nemovitost, a přitom výnosovou investici se zajímavou návratností? Či reprezentativní a rodinné sídlo v opravdu velmi bezpečné obci? Nebo místo, kde budete provozovat drobnou výrobu, eko/bio farmu? Máte mnoho automobilů, veteránu nebo lodí a nemáte je kde vystavit či parkovat? Hledáte místo, kde budete moci bez problému chovat a ustájit koně? Nebo poptáváte ubytovací zařízení, penzion, místo, kde budete moci uspořádávat oslavy, svatby, semináře, atd.? Pak Vám exklusivně nabízíme nádherný, zrekonstruovaný statek z roku 1850 situovaný na návsi tiché a udržované obce. Statek je momentálně pronajímán na svatby, oslavy, víkendové pobyty, semináře, školení, sportovní akce atp., nemovitost je tak zároveň i velmi zajímavou investicí. Statek má momentálně velmi vysokou obsazenost a naprosto vynikající reference.

Nemovitost byla v roce 2012-2013 kompletně, velmi kvalitně, zrekonstruovaná s důrazem na zachování původních prvků s maximálním citem pro detail. Statek je funkčně rozdělen do 4 budov (ABCD), kterým dominuje vzrostlá zahrada se závlahou. Předmětem prodeje je i momentálně nevyužitá část statku s užitnou plochou cca 550 m2, jež představuje velmi zajímavou plochu pro rozšíření - například ubytovací kapacity (cca dalších 18 pokojů + sál o ploše 150m2) nebo jiného využití. Pozemek náležející k této části je momentálně využívaný jako parkoviště. Rádi pošleme další informace.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360C prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Celkem: 19 800 000 Kč
ID inzerátu: 7271271
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N04105
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Břežany, okres Rakovník
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci - první majitel
Plocha: 1490 m2
Užitná plocha: 1490 m2
Plocha pozemku: 8292 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1

Kontakt na prodejce nemovitostí