nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 352 m2

Nádražní, Byšice, okres Mělník

4 690 000 Kč

celkem , cena je uvedena bez provize RK a právních služeb,

Nabízíme prodej dvougeneračního rodinného domu s velkoryse velkým pozemkem 1534 m2, dvěmi garážemi a výbornou polohou v klidné části obce Byšice v okrese Mělník.
Nemovitost nabízí dva samostatné rodinné domy, které je možné nejen využívat odděleně pro dvě rodiny, ale je také možné do každého domu chodit zvlášť svým vlastním vchodem, a to nejen do domu, ale také na pozemek. Nabízí se zde tedy pohodlné bydlení pro dvě rodiny, které je opravdu oddělené tak, aby se zachovalo maximum soukromí.
Vhodné je zde také vybudování vlastního bydlení a zřízení pronájmu v druhém domě, kdy nájemníci nebudou žádným rušivým faktorem při bydlení.
První dům nabízí příjemnou dispozici 5+1 s mnoha úložnými prostory, spíží a v chodbě domu se vstupem na prostornou půdu. Díky poloze schodiště, které je situováno uprostřed obytných místností v 1.NP na společné chodbě, se zde nabízí pohodlné vybudování dalších dvou pokojů, a tak jednoduché rozšíření počtu obytných místností bez velkých stavebních zásahů.
Druhá nemovitost nabízí dispozičně prostorné 3+1. Obě nemovitosti mají k dispozici garáž pro dvě auta, dílnu, několik technických místností, které jsou využívány jako velkorysé úložné prostory.
Dům s dispozicí 3+1 má také z obytných místností vstup na velkou terasu, která je orientovaná do velkého pozemku, který je v současné době využíván jako rekreační zahrada.
Pozemek je možno od domu oddělit a prodat domluvenému zájemci a tím pádem získat výraznou slevu při pořízení této nemovitosti. Celá nemovitost je dlouhodobě udržována, avšak bez větších rekonstrukcí. Vše je tedy původní, cca 70 léta, nicméně funkční a bez větších technických problémů.
Poloha domu nabízí jednak klidné bydlení s velmi tichým, prostorným a slunným pozemkem za domem, dále také praktické umístění v obci s veškerou vybaveností a nádražím v docházkové vzdálenosti od domu.
Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností, je zde pošta, obchody s potravinami, masna, restaurace, škola, školka, hřiště, zdravotní středisko, atd. Z obce je dobré spojení autobusem (včetně PID) i vlakem na Prahu, ML. Boleslav, Brandýs, Turnov, Mělník. Hypoteční úvěr s ručením touto nemovitostí je možný a s jeho výběrem Vám rádi poradíme. Pro jakékoliv další doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. Prohlídky nemovitosti jsou po předchozí domluvě možné kdykoliv, i o víkendu.

Celkem: 4 690 000 Kč
ID inzerátu: 7238393
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7397/2308
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Nádražní, Byšice, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 352 m2
Obytná plocha: 325 m2
Užitná plocha: 325 m2
Zastavěná plocha: 307 m2
Plocha pozemku: 1534 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí