nezadáno
ne

Romantická chata 2+kk/40m2 u potoka s vlastním pozemkem 680m2

Inzerát je starší než 6 měsíců!

790 000 Kč

celkem , vč. provize a poplatků, daň z nabytí nemovitosti hradí nabyvatel

Nabízíme exkluzivně romantický dřevěný srub - chatu v nádherné lokalitě trampských osad v Údolí oddechu u obce Chyňava - Podkozí, v oblasti zvané Přírodní park povodí Kačáku. Tento srub s dispozicí 2+kk/40m2 s terasou se nachází na částečně svažitém a částečně rovinatém pozemku s celkovou výměrou 680 m2, který zahrnuje část lesa ale i travnatou upravenou plochu s okrasnými keři. Jižní stranu pozemku lemuje Chyňavský potok.
Dispozice: zádveří s úložným prostorem, hygienický koutek s umyvadlem, pokoj s kuchyňským koutem a místem na spaní (2-lůžko), společenská místnost/obývací pokoj s jídelním stolem a sedací soupravou. V každé místnosti kamna na tuhá paliva (zásoby dřeva). V chatě je zavedena elektřina, voda ze studánky/studně, užitkovou vodu možno čerpat z potoka. WC nové chemické mimo objekt. Střecha nově pokryta lepenkou, nový dřevník, dále k dispozici kůlna a menší úložná plocha v půdním prostoru. Parkování nad chatou ca. 200 m - cesta lesem, možnost dojet i k chatě ( pouze Off-roadová vozidla).
Údolí oddechu má dlouhou trampskou i sportovní tradici, nachází se zde řada původních, udržovaných srubů, osadní chata s hřištěm, kde se každoročně pořádají sportovní akce a osadní oheň - potlach. V nejbližší obci Podkozí (cca 1 km) je osadní restaurace Chicago. Nejbližší větší město je Unhošt (ca. 7 km).
Jedná se o velmi krásnou klidnou lokalitu s nedotčenou přírodou, z Prahy cca. 20 km. Nutno vidět.

Celkem: 790 000 Kč
ID inzerátu: 7103475
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Číslo zakázky: 253-N00550
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Stav nemovitosti:
Plocha: 40 m2
Užitná plocha: 40 m2
Zastavěná plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 680 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu:
Typ domu:
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí