nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 3577 m2

Uherský Brod, Maršov, okres Uherské Hradiště

Inzerát je starší než 6 měsíců!

1 399 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Vítejte v krásné přírodě Maršova, kde se nachází úchvatný stavební pozemek o rozloze 3577 m. Maršov je část Uherského Brodu, nicméně od centra Uherského Brodu je vzdálen přibližně 7 kilometrů. Tento pozemek je umístěn uprostřed lesa, kde si můžete užít klidného života v blízkosti přírody a současně si užívat moderního stylu bydlení.

Tento pozemek nabízí nekonečné možnosti pro váš sny o vlastním domě. Můžete si navrhnout a postavit jakýkoli typ domu, který vyhovuje vašim potřebám a přáním. Můžete si užít krásné výhledy na okolní krajinu a pozorovat zvířata, která často přicházejí do blízkosti pozemku.

Přemýšlejte o možnostech, které tento pozemek nabízí. Můžete si vytvořit perfektní letní chatu, kde si budete moci odpočinout a užít si krásu přírody. Nebo si můžete postavit rodinný dům, kde si užijete moderního luxusního a pohodlného bydlení v srdci přírody.

Tento pozemek v Maršově je skutečně unikátní. Vybavte si své sny o domě a začněte je plnit právě zde. Nechte se unést krásou přírody a zažijte klidný život, který si zasloužíte.

Nenechte si tuto příležitost ujít. Navštivte náš pozemek v Maršově a přemýšlejte o budoucnosti v krásné přírodě. Kontaktujte nás ještě dnes a buďte majitelem tohoto unikátního stavebního pozemku.

Technické informace : Pozemek je přístupný po obecní komunikaci. Celková výměra pozemku je 3 577 m a šíře pozemku ve spodní části pozemku je 50 m. Můžete koupit celý pozemek, ale také se zde nabízí možnost rozdělit pozemek na 2 části a prodat každý zvlášť. Elektřina je v dosahu. Vodu je nutno vyřešit vrtanou studnou. Odpady se dají řešit septikem, popřípadě čističkou odpadních vod. Ev. číslo: 643230.

Celkem: 1 399 000 Kč
ID inzerátu: 7911723
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 643230
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Uherský Brod, Maršov, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: projekt
Plocha: 3577 m2
Druh kontraktu: výhradní