nezadáno
ne

Prodej vily, 272 m2

24 419 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům 4+KK z projektu Výhledy Vysoký Újezd, s úžasným výhledem do přírody (brdské kopce).

Dům je navržen tak, že je možné pozorovat východy i západy slunce, s přihlédnutím k zachování soukromí majitelů a funkčnosti obytných prostor. Klid v okolí zabezpečuje příhodná dispozice přístupové komunikace, zcela mimo rušný provoz a nezastavitelné zelené plochy.

Dům bude dokončen 1/2023 ve vysokých standardech, jako jsou např. dubové podlahy, velkoformátové obklady Casal Grande, sanita Ideal Standard a HansGrohe. Vybavenost nemovitosti tepelným čerpadlem IVT/Nibe a řízeným větráním s rekuperací tepla Zehnder. K celkové výbavě také patří centrální vysavač, krb, dveře Prum, velkoformátová okna s izolačními trojskly a hliníkové venkovní žaluzie na elektrický pohon.

Součástí domu je rozlehlá dvougaráž, která skýtá dostatek skladových prostor na zahradní techniku apod.

Vybraná lokalita zabezpečuje soukromí a zároveň blízkost centra obce s veškerou občanskou vybaveností (restaurace, obchody, škola, školka a další služby). Zároveň poloha Vysokého Újezdu přináší značné možnosti volnočasových aktivit (golfové hřiště Albatross, fotbalové hřiště, tenisový areál, cyklistické i turistické trasy) v sousedství nádherné přírodní oblasti Karlštejnska. Zároveň je zaručena velmi pohodlná dostupnost městské infrastruktury. Praha (Metropole Zličín, Metro, Ikea) je po dálnici D5 vzdálena cca 12 minut.

Doporučujeme.

Celkem: 24 419 000 Kč
ID inzerátu: 7892786
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ145708
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 272 m2
Obytná: 272 m2
Užitná: 272 m2
Pozemku: 929 m2
typ: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí