nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 6555 m2

6 185 560 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V Ústí nad Orlicí, v klidné části Dolní Libchavy, pro vás máme unikátní pozemek. V současné době je na pozemku vybudovaná základová deska. Na této měl být postaven dům, který vidíte v galerii. Zájemci předložíme kompletní projektovou dokumentaci a stavební povolení. Jedná se o moderní dřevostavbu. Ke stavbě jsou přivedeny inženýrské sítě, voda, elektřina 230V/400V, kanalizace. Plyn je na hranici pozemku. Připravenou projektovou dokumentaci využít nemusíte, pozemek je stavební, co na něm postavíte, je vaše rozhodnutí.

Prodávaná nemovitost se skládá z několika pozemků. Na jednom z nich je roubená chalupa. Chalupa není v ideálním stavebně technickém stavu. S majiteli je možné jednat o prodeji chalupy zvlášť, ale prioritou je prodej celku.
Soubor pozemků je obklopený přírodou, svojí situovaností a vzhledem zaujme každého, kdo má zájem o něco vyjímečného. Celý dojem podtrhuje fakt, že se poblíž nachází vodácké tábořiště Cakle, kam můžete na vodu, nebo jen s přáteli na dobré chlazené pivo. Pokud máte rádi sport, jistě vás potěší, že přímo pod pozemky vede cyklostezka. Po komunikaci jezdí minimum aut, protože se jedná o cyklostezku a automobilem zde jezdí pouze místní.

Všechny technické informace a detaily jsou přiložené ve fotografiích a detailu inzerce.

Cena je včetně právního servisu, advokátní úschovy s možností vybrat si pro vás nejvýhodnější financování.

Celkem: 6 185 560 Kč
ID inzerátu: 7878472
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 6555 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí