nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 3597 m2

Jedlí, okres Šumperk

900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně prostorný na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od lyžařských center Orlických hor? Tak to se vám pravděpodobně budete líbit tento pozemek s vlastním jezírkem a výměrou 3 597 m2 na velmi klidném místě obce Jedlí.

Samotný pozemek leží na parcelách číslo 12, 14 a 1727 a vede k němu asfaltová obecní příjezdová cesta. Díky své rozloze nabízí dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází na hranici pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu. Dle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu.

Obec Jedlí sice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, naleznete zde školku, školu, obecní úřad i potraviny no a samozřejmě hostinec. Toto ale není problémem, jelikož do Zábřehu to máte pár minut autem, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. V zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor. Ski areál Buková hora je vzdálen 13 km.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Celkem: 900 000 Kč
ID inzerátu: 7875612
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Jedlí, okres Šumperk
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 3597 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí