nezadáno
ne

Prodej vily, 284 m2

Malá Morava, okres Šumperk

18 800 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji naprosto jedinečný a rozsáhlý zděný horský dům, který se nachází na mimořádném a klidném místě, kterých je jen velmi málo. Dům se právě dokončuje a budoucí majitel si může ještě zvolit některé prvky před finálním dokončením.

Novostavba se nachází uprostřed přírody v malebném prostředí na úpatí Jeseníků ve vesnici Zlatý potok s výhledem na Kralický Sněžník. Z domu dojedete za 10 min autem ke sjezdovkám v Dolní Moravě nebo v Červené Vodě. Poloha ve vyšší nadmořské výšce nabízí zimní výlety na běžkách přímo od domu.
Nemovitost bude ideálním místem pro rodinnou rekreaci s plným komfortem a kontaktem s přírodou, nebo jako luxusní rezidence pro trvalé bydlení. Vzhledem k rostoucí poptávce po kvalitních rekreačních nemovitostech se zcela jistě jedná o jistou investici.

Dům je vybaven inteligentní domácností s možností ovládat topení v každé místnosti samostatně i dálkově přes telefon. Samozřejmostí je kamerový systém se záznamem s dálkovým přístupem, zabezpečovací systém, ovládání světel přes telefon.

Celková užitná plocha domu činí cca 284 m2. Je navržena do dvou nadzemních podlaží + suterén+ zateplený půdní prostor, který lze využívat např. jako místnost na spaní. Dům má vlastní garáž a také krytá venkovní stání pro auta.
Suterén:vstup do domu, technická místnost, šatna, wellnes (sauna) a garáž.
1.NP : z venkovní a kryté terasy vstoupíte do proskleného a prostorného obývacího pokoje s galerií prostupující až do horního patra. Výhledy do okolní krajiny můžete vychutnávat z křesla stojícího vedle krbu s el. regulací. Tento hlavní obytný prostor navazuje na kuchyň a jídelnu i pro početnější rodinu. Vedle obytných místností je jedna z koupelen s volně stojící vanou RIHO.
2.NP : z tohoto podlaží shlédnete galerií přímo do obytné části v přízemí. Pro rodinu i hosty jsou zde připraveny tři pokoje a další dvě koupelny.
3.NP : spací vestavby, popř. úložný prostor

Nemovitost byla navržena tak, aby byla citlivě a vkusně zasazena do okolní přírody. V interiéru a na vnějším plášti domu převažují přírodní materiály jako je dřevo a kámen.
Hliníková okna s izolačním trojsklem jsou použita i ve velkých formátech.
Terasa je dřevěná (sibiřský modřín), fasáda je kombinovaná s kamenným obkladem v suterénu a dřevem (sibiřský modřín) ve vyšších částech domu. Konstrukce domu je zděná z tvárnic Ytong 300 mm + tepelný izolant 150 mm – 200 mm, stropy železobetonové monolitické. Použité zařizovací předměty v koupelnách Villeroy&Boch, Laufen, Riho.
Dům má vlastní vrtanou studnu, retenční nádrž na dešťovou vodu a septik. V domě jsou rozvody TV/SAT, internet. Vytápění je podlahové elektrické, v obývacím pokoji je krbová vložka s regulací pro vyšší efektivitu hoření.

Kdo touží trávit svůj volný čas v souladu s přírodou a zároveň mít maximální komfort moderního bydlení, tak tato nemovitost ho rozhodně nezklame. Pro nezávaznou prohlídku domu kontaktujte makléře nabídky.

Celkem: 18 800 000 Kč
ID inzerátu: 7837059
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N298
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Malá Morava, okres Šumperk
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 284 m2
Užitná: 284 m2
Zastavěná: 120 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Terasa: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí